شفاف سازی مربی پرسپولیس درباره تاکتیک سرخ پوشان

به گزارش جعبه مهر، حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در پنجمین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحده امارات گفت: آرزوی سلامتی می کنم برای تمام مردم دنیا که درگیر کرونا هستند، خصوصاً آقای جاسمیان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و اولین کاپیتان تاریخ این باشگاه. تشکر می کنم از انرژی هواداران خوب مان که همیشه همراه ما بودند. درست است جای آنها در ورزشگاه خالی است اما صعود از گروه مان را به آن ها و ملت ایران تقدیم می کنم.

شفاف سازی مربی پرسپولیس درباره تاکتیک سرخ پوشان

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه صعود پرسپولیس به مرحله بعد قطعی شده آیا با تیم دوم به مصاف حریفان خود خواهد رفت؟ گفت: ما تیم سایه نداریم. تمام بازیکنان مان برای ما ارزشمند هستند. ما تیم دوم نداریم. دیدید که مقابل گوا با وجود اینکه پنج تغییر در تیم داشتیم اما فوق العاده کار کردیم. تمام بچه ها برای ما ارزشمند هستند. دیدید که تاکتیک های مختلف را مرور می کنیم و برای هر بازی طراحی خاصی داریم. همه بچه ها فوق العاده تاکتیک پذیر هستند و در قالب کار تیمی به یک وحدت تاکتیکی خوب رسیدیم. هر کسی هم در این قالب قرار می گیرد بهترین نمایش را دارد.

مربی پرسپولیس در ادامه شرح داد: پرسپولیس باشگاه بزرگی است. ما همیشه از مساوی و باخت بدمان می آید و متنفریم. همیشه مبارزه می کنیم تا بهترین بازی ها را به نمایش بگذاریم. بچه ها واقعاً جنگجو هستند و در نهایت تعهد کارشان را انجام می دهند. ما در بازی با الوحده هم با جدیت به زمین خواهیم رفت. همه بازی ها برای ما مهم است و برای هر کدام برنامه ریزی داریم. اتفاقا خیلی مهم است که در این بازی نتیجه بگیریم، چون عادت کردیم به بردن و بزرگ بودن. در خون ماست که برای هر بازی تلاش کنیم و بجنگیم.

مطهری در واکنش به این موضوع که شاید خیلی ها فکر می کردند پرسپولیس بازی های آسانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان خصوصا مقابل گوا دارد، گفت: در بازی های آسیایی بازی راحت نداریم. به قول یک بزرگی، آدم نباید جواب آدم های کوچک را بدهد و به حرفشان اهمیت بدهد. تیم هایی که در این مسابقات حضور دارند فوق العاده و بهترین های کشورشان هستند. گوا هم نهایت تلاشش را کرد. تیم بسیار منسجمی بود و در دو بازی اول هم به مساوی رسید. جلوی پرسپولیس هم نهایت تلاشش را کرد اما قدرت پرسپولیس فوق العاده است. بچه های ما علیرغم اینکه کمترین امکانات را دارند همیشه پر تلاش هستند. واقعا باید پای این بچه ها را طلا گرفت که آنقدر مبارزه گر و پر تلاش هستند. بنابراین اختلاف 4 گل مقابل گوا نشانگر ضعف حریف نیست. پرسپولیس بزرگ است و بزرگی می کند و این نشان از ضعف گوا نیست.

وی در مورد اینکه سرمربی الوحده امارات در نشست خبری گفته است تیمش در بازی رفت با پرسپولیس بازی برابری انجام داده و حقشان حداقل مساوی بوده است، اعلام کرد: تن کات و بلان مربیان بزرگی هستند و هر دوی این عزیزان به قدرت و بزرگی پرسپولیس اشاره کردند. من به نظر سرمربی الوحده احترام می گذارم. پرسپولیس همیشه بزرگی اش را نشان داده و در لحظاتی که باید ضربه نهایی را بزنیم، خیلی با تمرکز این کار را انجام دادیم. این نشان از بزرگی پرسپولیس دارد. در بازی رفت خیلی هوشمندانه مقابله الوحده بازی کردیم. آن بازی شروع کار ما در لیگ قهرمانان بود و باید با تمرکز بازی می کردیم. بازی اول خیلی مهم است که امتیاز بگیریم که این نیاز به تمرکز دارد، ما هم با تمرکز بسیار کار کردیم و توانستیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9918

به "شفاف سازی مربی پرسپولیس درباره تاکتیک سرخ پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفاف سازی مربی پرسپولیس درباره تاکتیک سرخ پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید