طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور

به گزارش جعبه مهر، شرکتی که می بینید، متعلق به یک هولدینگ بلژیکی در زمینه مشاوره سرمایه گذاری می باشد که با روش های بسیار متفاوت، برای تعداد محدودی از پلتفرم های اروپایی، تامین سرمایه می نماید. این شرکت اخیرا تصمیم گرفت دفتر کارِ خود را که در طبقه بیست و یکم ساختمانی در بروکسل واقع شده، تغییر دکوراسیون داده و گسترده تر کند. این فضای 900 متری، با همکاری هولدینگ بلژیکی و یکی از شرکت های طراحی داخلی بومی، به چیزی که می بینید تبدیل شد. در ادامه طرح هایی از این طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور مشاهده می نمایید.

طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور

این طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور از یکی از بی نظیرترین چشم اندازهای شهر برخوردار است که تنها به خاطر نوع نقشه کشی فضا امکان پذیر شده. طراحی داخلی خلوت و ساده شرکت، به طرز غیرقابل باوری همه نیازهای مشتری را برآورده می نماید.

نقشه یکسره و باز این اداره، شامل فضاهای عمومی و اتاق های خصوصی و بسته ای می گردد که پرسنل رو به رشد شرکت را به تعامل و ابتکار تشویق می نماید. اتاق استراحت، با کاناپه و میز دکور شده و محلی برای گردهمایی پرسنل، گپ و گفت بیشتر و شکل گیری گروه های کاری به شمار می رود. دو اتاق کنفرانس شیشه ای با جدیدترین امکانات تکنولوژی تجهیز شده اند. رنگبندی مونوکرومی که در دکوراسیون به کار رفته، از نور طبیعی موجود در محیط استفاده بهینه نموده و فضایی دلباز و پرنور در طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور به وجود می آورد. علاوه بر رنگ های خنثی، از مشکی و سفید هم برای تمیزی و طراوت ظاهر اداره استفاده شده.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: بازسازی ساختمان
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6191

به "طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید