فتح الله زاده هم به سرنوشت استراماچونی دچار می شود؟

به گزارش جعبه مهر، استقبال نه چندان مناسب باشگاه استقلال از علی فتح الله زاده که عضو پنجم هیات مدیره و گزینه اصلی مدیر عاملی استقلال است، نشان می دهد شایعاتی که درباره مخالفت دیگر اعضای هیات مدیره با مدیر عامل شدن او و تلاش آنها برای به قدرت رساندن اسماعیل خلیل زاده به گوش می رسد چندان بیراه نیست!

فتح الله زاده هم به سرنوشت استراماچونی دچار می شود؟

برای سفر با تور ارزان پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش خبرنگاران، علی فتح الله زاده همان طور که پیش از این مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان خبر داده بود از صبح امروز رسما به هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه شد. رفتار و واکنش باشگاه استقلال به حضور فتح الله زاده و شایعاتی که درباره مخالفت اکثریت اعضای هیات مدیره با مدیرعامل شدن او نشان می دهد که مدیریت باشگاه یکدست نیست و اختلاف نظرهایی قابل توجهی بین مدیران ارشد استقلال وجود دارد. فتح الله زاده در شرایطی از صبح دیروز به عنوان عضو جدید هیات مدیره منصوب شد که سایت رسمی باشگاه با تاخیر زیاد و انتقادهایی که مطرح شد، اقدام به انتشار این خبر کرد!

از سوی دیگر غیبت فتح الله زاده در جلسه دیشب هیات مدیره آن هم در شرایطی که انتخابش به عنوان عضو جدید نهایی شده بود جای سوال داشت ! به وی ژه اینکه امیرحسین فتحی مدیرعامل مستعفی باشگاه استقلال که گفته می شد از حضور در هیات مدیره هم استعفا داده است در جلسه ای که برای تصمیم گیری درباره کادرفنی و مشخص تکلیف استراماچونی تشکیل شده بود برخلاف فتح الله زاده حضور داشت.

با مصاحبه اخیر فتح الله زاده که اعلام کرده بود عضو پنجم هیات مدیره است مشخص می شود که فتحی در کنار خلیل زاده، منزوی و ماجدی همچنان در هیات مدیره است و برخلاف خبر های منتشر شده از این سمت کناره گیری نکرده است.

قرار است برای انتخاب مدیرعامل جدید هیات مدیره تشکیل جلسه بدهد و با نظر اکثریت اعضا مدیرعامل جدید انتخاب و منصوب شود. طبق شنیده ها اغلب اعضای هیات مدیره مخالف مدیرعاملی فتح الله زاده هستند و قصد دارند تا میز و صندلی مدیریت را به خلیل زاده بسپارند. موضوعی که گفته می شود فتح الله زاده هم از آن خبر دارد. هرچند آینده و بقای خلیل زاده و این هیات مدیره رابطه مستقیمی با آمدن و نیامدن استراماچونی دارد.

به هرحال اگر ملاک فقط رای اعضای هیات مدیره باشد و فتح الله زاده تضمین وزارت ورزش را برای مدیرعاملی نداشته باشد،او شانس چندانی برای بردن و پیروز شدن مقابل خلیل زاده و دریافت اکثریت آرا از منزوی،فتحی و ماجدی ندارد. استقبال بد باشگاه استقلال و اعضای هیات مدیره به خوبی موضع و نظر آنها را درباره بازگشت فتح الله زاده به استقلال نشان می دهد. حتی اگر با مصاحبه هایی سعی کنند خودشان را از انتخاب و انتصاب جدید سلطانی فر راضی و خوشحال نشان دهند و مانند ماجرای استراماچونی با وزیر مخالفت نکنند.

منزوی و خلیل زاده هر دو تایید کرده اند که ادامه مذاکرات و تلاش برای حفظ استراماچونی دستور شخص وزیر است. موضوعی که ممکن است در پشت پرده جلسات هیات مدیره در مورد فتح الله زاده هم صدق کند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4299

به "فتح الله زاده هم به سرنوشت استراماچونی دچار می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده هم به سرنوشت استراماچونی دچار می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید