لاکپشتی که پاهایش را از دست داده بود، حالا راه می رود!

به گزارش جعبه مهر، خبرنگاران: دوست دارید چند دقیقه از روزتان را صرف تماشای تصاویر لاکپشتی کنید که با ویلچر راه می رود؟ این لاکپشت معلول پدرو نام دارد و یکی از مراجعان بیمارستان دامپزشکی دانشگاه لوئیزیانا است.

لاکپشتی که پاهایش را از دست داده بود، حالا راه می رود!

پدرو یکی از پا های عقبش را از دست داده بود که یک نفر او را به عنوان حیوان خانگی پذیرفت. او به مدت چند ماه از خانه فرار کرد و وقتی به خانه بازگشت، پای دیگرش را هم از دست داده بود. صاحبش او را به دامپزشکی دانشگاه لوئیزیانا برد و دامپزشکان تشخیص دادند که با اینکه پدرو پاهای عقبش را از دست داده، حالش خوب است و مسئله ای ندارد؛ بنابراین تصمیم گرفتند راهی برای یاری به او پیدا نمایند.

آن ها راه چاره این موضوع را جایی پیدا کردند که بسیاری از معما های پزشکی حل شده: اسباب بازی فروشی! یکی از دانشجویان دامپزشکی بسته ماشین لِگو را برداشت و با استفاده از قطعات سرنگ و اپوکسی حیوانات، یک ویلچر کوچک برای پدرو ساخت. حتی می توان ویلچر را از زیر لاک پدرو جدا کرد و آن را تمیز کرد.

آیا پدرو می فهمد که چقدر به او توجه می نمایند؟ آیا احساس می نماید که چقدر دوستش دارند؟

یکی از دامپزشکان این بیمارستان می گوید: بیماران ما ممکن است دو گرم یا 1000 کیلوگرم باشند، بنابراین اغلب باید از زاویه کاملا متفاوتی همه چیز را ببینیم. اکنون پدرو سریع تر از لاکپشت های معمولی حرکت می نماید.

منبع: msn

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: برترین ها
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 2055

به "لاکپشتی که پاهایش را از دست داده بود، حالا راه می رود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاکپشتی که پاهایش را از دست داده بود، حالا راه می رود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید