محسن هاشمی: حزب کارگزاران نباید شعار دائمی خود را فراموش کند

رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان این که ارتقای کارآمدی نظام همواره یکی از شعارهای حزب کارگزاران سازندگی است، گفت: این حزب نباید شعار خود را فراموش کند.

محسن هاشمی: حزب کارگزاران نباید شعار دائمی خود را فراموش کند

به گزارش خبرنگاران، محسن هاشمی صبح امروز در سومین کنگره حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به این که اگر مسائل کشور را درست تبیین ننموده و نتوانیم کارآمدی حاکمیتی را افزایش دهیم ممکن است مشروعیت نظام کاهش یابد، اظهار کرد: آنچه ما را دچار مشکل نموده، چالش ناکارآمدی است، کارگزاران از مدت ها قبل به این نتیجه رسید.

وی اضافه نمود: حزب کارگزاران عصاره دولت سازندگی است که دنبال ارتقای کارآمدی نظام بود. کارگزاران نیز با واقع گرایی دنبال همین هدف هستند چون اگر کارآمدی وجود نداشته باشد کم کم مشروعیت نظام کاهش می یابد.

این فعال سیاسی ادامه داد: کارگزاران هم در مسائل اجرایی، هم مقننه و هم قضاییه دنبال کارآمدی است؛ البته کارگزاران گهگاهی به دلیل همراهی با سایر احزاب از این مسیر خارج شده است البته همراهی با سایر احزاب اشکالی ندارد ولی کارگزاران نباید شعار دائمی خود یعنی تداوم کارآمدی، سازندگی و ابادانی ایران را فراموش کند.

رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران همچنین با اشاره به گزارش فعالیت حزب در طول یک سال گذشته خاطر نشان کرد: در یک سال گذشته و پس از استقرار حزب مرکزی جلسات این شورا بدون وقفه برگزار شده است. کمیته سیاسی بیشترین فعالیت را داشته است و تقریبا هر هفته جلسات خود را برگزار نموده و تمام مسائل کشور را زیر نظر داشته است و هر موقع هم که لازم بوده برای تهیه بیانیه درباره مسائل کشور در شورای مرکز گزارش داده است. سایر کمیته های حزب نیز در طول سال فعال بوده اند.

هاشمی در خاتمه با بیان این که امیدواریم بتوانیم کانون های حزبی را فعال تر کنیم گفت: برخی مصوبات حزب مثل تهیه تقویم آموزشی حزب، گردهمایی مسئولان آموزشی استان ها و معرفی اساتید برای برگزاری دوره های آموزشی هنوز محقق نشده است و باید تحقق در این مسابقات را دنبال کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محسن هاشمی: حزب کارگزاران نباید شعار دائمی خود را فراموش کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن هاشمی: حزب کارگزاران نباید شعار دائمی خود را فراموش کند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید