اخبار سیاسی

بریتانیا: گروه 7 نگران سیاست های مالی چین است

وزیر خارجه بریتانیا تاکید نموده که گروه 7 نگران سیاست های مالی چین است.

26 دی 1400

لطفا بابل را دریابید!

خبرگزاری خبرنگاران- پیشنهاد مشخص نگارنده برای انتخاب فرمانداران ، بخشداران و روسای ادرات برگزاری آزمون همراه با فراخوان و انجام مصاحبه های تخصصی و مشخص شاخص های مدیریتی می باشد تا فرآیند انتخاب مدیران ومقامات؛ علمی و کارشناسی و معطوف ومقرون به شایسته...

20 دی 1400

طرح ژاپن برای افزایش چشمگیر هزینه های دفاعی

ژاپن میخواهد هزینه های دفاعی خود را در بودجه ای که قرار است روز آدینه اعلام کند، به طور فزاینده ای افزایش دهد.

10 دی 1400

قفقاز جنوبی محور گفتگوهای پوتین و پاشینیان

خبرگزاری خبرنگاران- سران کشورهای روسیه و ارمنستان، اوضاع در منطقه قفقاز جنوبی را آنالیز کردند.

7 دی 1400

سفری در قلعه رمزآلود ضحاک

در کشور ایران قلعه های فراوانی در شهرها یا کوهستان ها ساخته شده است که بسیاری از این قلعه های صعب العبور برای دور ماندن از دشمن ساخته شده و کارکرد نظامی دارند یا به قصد دفاع تشکیل شده اند.

5 دی 1400

تهیه هزار تبلت از طریق موسسه گیتی نژاد برای اهدا به دانش آموزان کم برخوردار

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در دیدار با اعضای هیات مدیره موسسه گیتی نژاد از معافیت گمرکی دولت برای واردات هزار تبلت از طریق این موسسه جهت اهدا به دانش آموزان محروم خبر داد.

2 دی 1400

ملکی: یافتن واقعیت اصلی و راهبردی انسان در زندگی است

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در آئین اولین جشنواره تصویرگری جلد کتاب های درسی دوره ابتدایی گفت یافتن، واقعیت اصلی و راهبردی انسان در زندگی است و پس از آن مرحله بافتن است بنابراین اگر نیروی عقلانیت و خردمندی روی یافته...

30 آذر 1400

توجه به زیرساخت های فرهنگ و هنر در کردستان امری لازم است

خبرنگاران/کردستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: یکی از مسائلی که در حوزه فرهنگ و هنر در کردستان نیازمند توجه ویژه ای است، بحث توسعه زیرساخت های فرهنگ و هنر است.

28 آذر 1400

ازکی چه طور به ما کمک می کند تا بهترین بیمه نامه را بخریم؟

خرید بیمه برای اتومبیل، بیمه های تکمیلی و درمانی، بیمه های حوادث و مسافرتی و ... از ضروریات داشتن آرامش خیال در زندگی های پرمشغله امروزی ست. از آن طرف با توجه به تعدد شرکت های فعال بیمه ای، احتمالا انتخاب یک بیمه نامه مناسب با پوشش های فرعی و اضافی و همچنین...

27 آذر 1400

دورکاری مادران شاغل مجوز گرفت

به گزارش خبرنگاران، مجوز استفاده از دورکاری مادران شاغل باردار یا دارای فرزند زیر 6 سال و یا معلولان با پیگیری های معاون رییس جمهوری در امور زنان از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شد.

22 آذر 1400

امیرعبداللهیان در مصاحبه با وزیر خارجه آذربایجان: می توانیم به سمت توسعه هرچه بیشتر همکاری های دوجانبه حرکت کنیم

وزیر خارجه کشورمان در تبادل نظر با وزیر خارجه جمهوری آذربایجان گفت که در ماه های اخیر همزمان با بروز بعضی سوتفاهمات، طرف هایی که دوست دار روابط خوب میان دو کشور نیستند، فعال شده بودند که با درایت مقامات دو کشور از آن عبور کردیم.

12 آذر 1400

جف بزوس ناسا را وادار به انتخاب شرکت دوم برای ساخت فرودگر ماه کرد

در پی شکایت جف بزوس از ناسا، بزرگ ترین کمیته سنای آمریکا طی گزارشی در جدیدترین لایحه بودجه، از آژانس خواست که دومین شرکت را هم برای ساخت فرودگر ماه انتخاب کند.

29 آبان 1400

مراسم رونمایی از سردیس5 قهرمان افتخارآفرین ورزش ایران زمین فردا برگزار می شود

مراسم رونمایی از سردیس های5 تن از قهرمانان افتخار آفرین ورزش ایران زمین ساعت 10 صبح فردا دوشنبه 19 مهرماه در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

4 آبان 1400

ملاقات تیم های ایران و کره جنوبی با تعداد محدودی تماشاگر برگزار می گردد

تهران (پانا) - وزیر بهداشت از برگزاری بازی تیم های ملی ایران و کره جنوبی با تعداد محدودی از تماشاگر و به شرط تزریق 2 دُز واکسن اطلاع داد.

24 مهر 1400

وزیر بهداشت: برخی محدودیت ها برای افراد واکسینه برداشته می شود، پیش بینی بازگشایی مدارس در آبان و آذر

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حدود یک سال و نیم است که مدارس تعطیل است و به صورت حضوری برگزار نمی شد و طبیعی است با واکسیناسیون دانش آموزان و معلمان، بازگشایی راحت تر انجام می شود.

22 مهر 1400

وزارت بهداشت: واکسیناسیون زنان باردار با سینوفارم ادامه یابد

اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به این شرح است: با توجه به ارجاع موضوع واکسیناسیون زنان باردار از طریق وزیر بهداشت به کمیته علمی کرونا، اعضای کمیته ملی واکسن کووید19 در جلسه اخیر خود با اجماع و تکیه بر شواهد معتبر علمی به این نتیجه...

16 مهر 1400

روسیه: عدم صدور ویزا، راهی برای اعمال فشار آمریکا بر دیگر کشورهاست

وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به عدم صدور ویزا آمریکا برای یک مقام دومای این کشور برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل، یادآور شد که این اقدام واشنگتن که با هدف اعمال فشار بر سایر کشورهاست، غیرقابل قبول است.

11 مهر 1400

راهکارهای تقویت همکاری های استان همدان و غنا آنالیز شد

رئیس اتاق همدان در نشستی با حضور دبیر کل، رئیس کمیسیون تجارت و رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق همدان و معاون دانشگاه علوم پزشکی استان با اریک اسوبواتنگ، سفیر جمهوری غنا در تهران ملاقات و گفت وگو کرد.

7 مهر 1400

کارگروه اشتغال و کارآفرینی شهرستان سیرجان تشکیل شد

کارگروه اشتغال و کارآفرینی شهرستان سیرجان عملکرد دستگاه ها و فرآیند پرداخت تسهیلات و ایجاد 8 هزار شغل را مورد آنالیز قرار داد.

6 مهر 1400

بهره برداری از عضویت در سازمان همکاری شانگهای نیازمند تعریف استراتژی است

رئیس اتاق مشترک ایران و چین معتقد است: در صورتی پیوستن به سازمان ها و نهادهای چندجانبه و بین المللی برای پیشبرد اهداف مالی مؤثر هستند که برای بهره برداری از آنها استراتژی تعریف کنیم. باید ظرفیت های موجود را شناسایی نموده و برای استفاده از آنها با برنامه...

4 مهر 1400
تعداد: (2518)