مستحق باخت نبودیم، با برطرف مسائل مالی بازیکن جدید می گیریم

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار عصر شنبه در نشست خبری مسابقه پارس جنوبی جم و تراکتورسازی تبریز گفت: در این بازی ما مستحق باخت نبودیم و بازی را خوب آغاز کردیم و آنها هم با توجه به اینکه تحربه بالایی داشتند ما را کنترل کردند ولی بازی بیشتر در اختیار ما بود.

مستحق باخت نبودیم، با برطرف مسائل مالی بازیکن جدید می گیریم

وی با اشاره به گل دریافتی پارس جم در این مسابقه، ادامه داد: فرق دو تیم روی آن ضربه ایستگاهی بود و آنها خوش شانس بودند و به گل رسیدند. ما روی ضربه ایستگاهی استفاده نکردیم و متاسفانه نتوانستیم خوب بازی کنیم و امیدواریم طرفداران ما را ببخشند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه داور اشتباه تاثیرگذار نداشت اضافه نمود: ناظمی از داوران جوان ما است و اشتباه تاثیرگذار نداشت و توپ های تاثیرگذار را به سود تراکتورسازی سوت می زد.

وی افزود: تراکتورسازی در آزادی هم تیم پرسپولیس را شکست داد ولی جلوی ما دست و پا بسته بودند و این نشان می دهد که ما خوب بودیم.

تارتار در مورد نقش مسائل و مسائل مالی در شکست امروز این تیم گفت: مسائل مالی باعث ضعف عملکرد بازیکنان ما نشده است ولی بی تاثیر هم نبوده است.

وی ادامه داد: ما در این بازی دنبال برد بودیم و مهاجم افزودیم و روی اتفاق گل خوردیم و در حین بازی موقعیت چندانی به تیم حریف ندادیم و امروز مستحق باخت نبودیم. تراکتورسازی هم برای مساوی آمده بود ولی با تجربه ای که داشتند به سه امتیاز مسابقه رسیدند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: اگر مسائل مالی تیم حل گردد به فکر اردوی بین فصل هم هستیم و برای جذب بازیکنان جدید هم کوشش می کنیم ولی اولویت ما حفظ بازیکنان کنونی تیم است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مستحق باخت نبودیم، با برطرف مسائل مالی بازیکن جدید می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مستحق باخت نبودیم، با برطرف مسائل مالی بازیکن جدید می گیریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید