مسیرهای موازی آپوئل و قوچان نژاد برای خاتمه همکاری!

به گزارش جعبه مهر، یک رسانه قبرسی از مسیرهای موازی باشگاه آپوئل و رضا قوچان نژاد، مهاجم ایرانی اطلاع داد که باعث شده تا قطع همکاری آنها همچنان بدون راه چاره بماند.

مسیرهای موازی آپوئل و قوچان نژاد برای خاتمه همکاری!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت Sport-Fm قبرس، باشگاه آپوئل در 4 روز باقی مانده به انتها زمان نقل وانتقال های تابستانی مصمم است تا پس از فسخ قرارداد رومئو راه حلی برای قرارداد ضا قوچان نژاد پیدا کند. قرارداد اقتصادی این مهاجم ایرانی بسیار سنگین است و از سویی رضا قوچان نژاد حاضر نیست از منافع خود بگذرد.

بر اساس این گزارش، باشگاه آپوئل که به توصیه سرمربی جدید آلمانی خود تمایلی به ادامه همکاری با رضا قوچان نژاد ندارد به این بازیکن پیشنهاد فسخ قراداد همراه با دریافت خسارت را داد. مهاجم 32 ساله ایرانی نیز با اتکا به قرارداد اقتصادی مستحکم خود هنوز با سران باشگاه آپول به توافق نرسیده تا همچنان پرونده آنها نامعلوم باقی بماند.

رضا قوچان نژاد پس از جدایی از هیرنوین هلند سال گذشته با قراردادی به مدت 2 فصل به تیم آپوئل قبرس پیوست. او پس از انجام چند بازی از سوی سرمربی ایتالیایی سابق آپوئل نیمکت نشین شد و سپس با تصمیم سران این باشگاه با قرارداد قرضی شش ماهه به تیم اف سی سیدنی در لیگ حرفه ای استرالیا پیوست. قوچان نژاد پس از بازگشت به قبرس با وجود روی کار آمدن جدید در آپوئل از ترکیب اصلی این تیم دور ماند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 2813

به "مسیرهای موازی آپوئل و قوچان نژاد برای خاتمه همکاری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیرهای موازی آپوئل و قوچان نژاد برای خاتمه همکاری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید