مسی سکوتش را شکست

به گزارش جعبه مهر، مهاجم بارسلونا پس از شکست برابر لیورپول در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای نحستین بار با رسانه ها صحبت کرد.

مسی سکوتش را شکست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسپورت، بارسلونا شنبه شب در فینال کوپا دل ری به مصاف والنسیا می رود. لیونل مسی پس از چهار سال در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و سکوتش را پس از ناکامی در آنفیلد (حذف در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا) شکست.

مهاجم بارسا گفت: در حقیقت مانند همواره آرام هستیم و خود را مانند دیگر بازی ها برای فینال آماده می کنیم. می دانیم این دیدار اهمیت دارد چون فینال است. در این رقابت ها بازی های خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم و باید اهمیت آن را نشان دهیم.

ستاره آرژانتینی در ادامه به شکست در آنفیلد که منجر به حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا شد، اشاره نمود و گفت: ضربه خیلی سختی بود و برای تیم خیلی سخت بود پس از این بازی دوباره خود را پیدا کند. ما باید خیلی زود در یک دیدار دیگر به میدان می رفتیم. در حقیقت خیلی سخت بود. اکنون یک فینال را پیش رو داریم و می توانیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم. می توانیم دوگانه را فتح کنیم و سال را به خوبی به خاتمه برسانیم. باید این بازی را مانند فینال های دیگر با پیروزی تمام کنیم.

کاپیتان بارسلونا در خصوص انتقادها نسبت به ارنستو والورده اظهار کرد: صادقانه بگویم انتقادها زیاد نبودند. این انتقادها نسبت به سرمربی بودند اما به نظرم والورده در مدتی که در اینجا بود فوق العاده کار کرد. او مقصر اصلی شکست برابر لیورپول نبود. ما تنها مقصران این شکست بودیم چون می دانستیم که نباید آن اتفاق دوباره تکرار گردد که تکرار شد. عملکردمان غیرقابل بخشش بود. می توانست فقط یک بار اتفاق بیفتد اما دو سال پیاپی این چنین شد (بارسلونا سال گذشته نیز برابر رم سه بر صفر مغلوب شد). سرمربی هم مانند همه در این شکست مقصر است اما بازیکنان بیشترین تقصیر را دارند.

مسی به کسب کفش طلای اروپا نزدیک است. او در این رابطه اظهار کرد: ما هنوز به اتفاق هایی که در دیدار برابر لیورپول رخ داد فکر می کنیم. ضربه خیلی سختی بود و هنوز تحت تاثیرش هستیم. به عناوین فردی فکر نمی کنم.

ستاره آرژانتینی دوباره به شکست در آنفیلد اشاره نمود و گفت: در حقیقت بازی را بازبینی نکردم اما شرایط مشابهی مانند دیدار برابر رم را گذراندیم. خیلی زود دروازه مان باز شد. به این موضوع فکر کردیم که اتفاق رم دوباره تکرار نگردد. خیلی خوب واکنش نشان دادیم چون نیمه نخست همه چیز بد نبود. در نیمه دوم رقابت نکردیم و تنها یک تیم در زمین حضور داشت. این بزرگترین اشتباهمان بود.

او اضافه نمود: به فینال لیگ قهرمانان خیلی نزدیک بودیم. ما قهرمانی در این رقابت ها را در سر داشتیم اما اتفاق های سال گذشته تکرار شد. با این حال کوشش برای کسب دوگانه اهمیت دارد و قهرمانی در دیدار فردا شب می تواند شرایط را برایمان بهتر کند. با اشتیاق در این تیم بازی می کنم. با تیم ملی آرژانتین نیز روزهای بد را پشت سر گذاشته ام و به کوشش خود ادامه می دهم. با سرزنش کردن خود چیزی عوض نخواهد شد.

مسی در ادامه اظهار کرد: ما ناراحت هستیم اما من کسی نیستم که بگویم باید تغییراتی انجام گردد. این سوال را باید یک نفر دیگر جواب دهد. اگر بازی فردا را با پیروزی به خاتمه نرسانیم شرایطمان بدتر از حالا می گردد. باید فصل را به خوبی تمام کرد و گذشته را کنار گذاشت.

مهاجم بارسلونا درباره تفاوت شکست در فینال جام جهانی و باخت در آنفیلد گفت: این دو بازی متفاوت بودند. شکست در فینال جام جهانی از همه شکست های بزرگ مهم تر است. دو شکست پیاپی سه بر صفر نیز کاملاً متفاوت است. هر دو مانند جام جهانی ضربه خیلی سختی بودند.

او در خصوص کاپیتانی در بارسا اظهار کرد: یک سال فوق العاده برای من بود و توانستیم فاتح لالیگا شویم به فینال کوپا صعود کنیم و سه عنوان به دست آوریم. با وجود شکست در آنفیلد سال خیلی خوبی را گذراندیم. باید با سر بالا در دیدار فردا حاضر شویم و تنها به بازی مان فکر کنیم و نه چیز دیگر. حریف سرسختی را پیش رو داریم. خیلی خوب همدیگر را می شناسیم. اگر نتوانیم بازی موردنظرمان را برابر والنسیا ارائه دهیم این تیم به ما ضربه خواهد زد.

مسی درباره امضای قرارداد بارسلونا با آنتوان گریزمان گفت: در این باره نظری ندارم.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1831

به "مسی سکوتش را شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی سکوتش را شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید