مشاهده 6 گرگ در خیابان وحشت به جان مردم انداخت

به گزارش جعبه مهر، خبرنگاران : 6 گرگ در خیابان های ارومیه جولان می دادند که یکی از آنها وارد خانه شد و همه را به وحشت انداخت.مدیر سامانه مدیریت شهری 137 شهرداری ارومیه گفت: امروز تعداد 10 تماس از سوی شهروندان مبنی بر مشاهده گرگ در حاشیه شهر ارومیه با این سامانه برقرار شده است.

مشاهده 6 گرگ در خیابان وحشت به جان مردم انداخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رکنا، احسان مهدی پور با اشاره به تماس های مکرر شهروندان مبنی بر مشاهده چندین قلاده گرگ در حاشیه شهر ارومیه و در خیابان حیدربابا، اظهار کرد: با توجه به برقراری 10 تماس از سوی شهروندان آنالیز موضوع در دستور کار نهاده شد و اکیپی با هماهنگی سامانه 137 به منطقه اعزام شد.

او افزود: اکیپ های شهرداری ارومیه در ارزیابی و آنالیز های میدانی خود متوجه شدند که شش قلاده گرگ در نزدیکی منازل مسکونی تردد داشته است.

مدیر سامانه مدیریت شهری 137 شهرداری ارومیه گفت: با توجه به تماس شهروندان مبنی بر اینکه یکی از گرگ ها وارد حیاط خلوت منزلی مسکونی یکی از شهروندان در خیابان حیدربابا شده، اکیپ های شهرداری سریعا به محل مراجعه و تدابیر لازمه جهت ایمنی ساکنان محل را در این خصوص اجرایی کردند.

مهدی پور گفت: با اطلاع به سازمان حفاظت از محیط زیست آذربایجان غربی و با توجه به مسئولیت آنها در قبال حیات وحش، محیط بانان آن سازمان جهت زنده گیری به محل دعوت شدند.

او ادامه داد: از شهروندان خواهشمندیم هرگونه مشاهده مجدد گرگ و یا سایر حیوانات وحشی را سریعا به سازمان حفاظت از محیط زیست با شماره 04433827706 و یا سامانه 137 شهرداری اطلاع دهند و تحت هر شرایطی از آسیب رساندن به آنها جلوگیری نمایند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8271

به "مشاهده 6 گرگ در خیابان وحشت به جان مردم انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاهده 6 گرگ در خیابان وحشت به جان مردم انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید