مهدی: تمرین تیم های لیگ رجحان از 3 خرداد شروع خواهد شد، برنامه کامل مسابقات تا 12 روز آینده اعلام می گردد

به گزارش جعبه مهر، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال اعلام نمود تیم های حاضر در لیگ برتر می توانند تمرینات خود را از روز سوم خرداد از سر بگیرند.

مهدی: تمرین تیم های لیگ رجحان از 3 خرداد شروع خواهد شد، برنامه کامل مسابقات تا 12 روز آینده اعلام می گردد

به گزارش جعبه مهر، سهیل مهدی درباره نامه تعدادی از باشگاه های لیگ برتر فوتبال از سازمان لیگ برای دریافت ماسک و دستکش گفت: چند باشگاه از ما خواستند که ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی نماینده به آنها بدهیم و شاید در آینده لباس تمرین و کفش را هم از ما بخواهند. نمی دانم تا به امروز چه می کردند.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درخصوص شرایط تمرین و برگزاری بازی در شهرهای قرمز توضیح داد: در سه، چهار هفته تمرین، دو دوره کنترل ویروس در خلال تمرینات داریم و امیدوارم شرایط شهرها بهتر گردد. یک ماه فرصت خوبی برای پاکسازی ویروس است. اگر مدیریت بهداشت کشور اجازه برگزاری بازی در این شهرها را ندهد، دیدارها با پیشنهاد تیم میزبان به شهرهای همجوار منتقل می گردد. با توجه به غیبت تماشاگران، می توانیم موضوع را مدیریت کنیم.

مهدی با بیان اینکه باشگاه فولاد خوزستان به دنبال شهرهای ثانویه خود برای میزبانی و تمرین است، اعلام کرد: فولاد سه زمین تمرین آماده نموده و سه شهر جایگزین خود را آماده می نماید تا بازی های خود را به آن شهرها منتقل نمایند. این حرکت خوبی برای عقب نیفتادن از تمرینات است. کوشش می کنیم پروتکل های برگزاری مسابقات را پیش از شروع رقابت ها اعلام کنیم که موارد مختلف در آن دیده می گردد.

مهدی توضیح داد: در اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا آمده تمرینات رشته های ورزشی از اول خرداد شروع گردد، اما دو روز به تیم های لیگ رجحان برای دریافت تست های مختلف زمان می دهیم و تیم های لیگ رجحان از روز سوم خرداد می توانند تمرینات گروهی خود را از سر بگیرند. اگر تست بازیکنان منفی بود، تیم ها وارد فاز تمرینی شوند و تمرینات تیم های سایر رده ها به صورت پلکانی شروع خواهد شد.

وی درخصوص زمان اعلام برنامه رقابت ها توضیح داد: فردا تاریخ اولین بازی ها را اعلام می کنیم و در 12، 10 روز آینده، برنامه کامل رقابت ها اعلام خواهد شد.

به گزارش جعبه مهر، در حالی که مهدی و مسئولان باشگاه ها از عدم ابلاغ شروع تمرینات و بازی ها از سوی ستاد مبارزه با کرونا صحبت کردند، مجری برنامه فوتبال برتر از تماس عوامل این برنامه با ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت اطلاع داد که حریرچی به آنها گفته بود اعلام زمان شروع تمرینات و مسابقات در اختیار فدراسیون ها است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6202

به "مهدی: تمرین تیم های لیگ رجحان از 3 خرداد شروع خواهد شد، برنامه کامل مسابقات تا 12 روز آینده اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: تمرین تیم های لیگ رجحان از 3 خرداد شروع خواهد شد، برنامه کامل مسابقات تا 12 روز آینده اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید