مواد آزمون دوره آموزشی تربیت مدرس خبرگزاری پانا اعلام شد

به گزارش جعبه مهر، تهران (پانا) - سرپرست خبرگزاری پانا با اشاره به اعلام مواد آزمون دوره آموزشی تربیت مدرس خبرگزاری پانا از زمان برگزاری دوره پیشرفته و تخصصی تربیت مدرس کشوری اطلاع داد.

مواد آزمون دوره آموزشی تربیت مدرس خبرگزاری پانا اعلام شد

اردشیر دهقانی در مراسم انتهای دوره آموزشی تربیت مدرس خبرگزاری پانا با بیان اینکه دستورالعمل برگزاری آزمون این دوره امروز در 2 بخش عملی و تئوری به استان ها ارسال خواهد شد اظهار کرد: مدیران استان ها این دستورالعمل را در اختیار دوستان خود قرار دهند؛ ما کوشش داریم به وسیله کانالی که این دوره را برگزار کردیم این دستورالعمل را به دست شما مدیران سازمان دانش آموزی استانی برسانیم.

وی اضافه نمود: آزمون تئوری این دوره از مطالبی خواهد بود که در کلاس های 3 روزه از سوی اساتید ارائه شد و در بخش کار عملی نیز ما به دنبال یک مجله الکترونیک هستیم که فعالیت گروهی شما مدیران می گردد.

دهقانی خطاب به افراد شرکت نماینده در این دوره گفت: شما با استفاده از شاخص های تدریس شده در این دوره آموزشی 2 هفته فرصت دارید تا این مجله را آماده و به دست ما در سازمان دانش آموزی مرکز برسانید.

معاون فعالیت های دانش آموزی سازمان دانش آموزی اعلام کرد: دوستان ارزیاب و مدرسان مطالب شما را ارزیابی می نمایند و مطالب داوری می گردد این موضوع ملاک عمل ورود شما به مرحله بعدی دوره آموزشی خواهد بود.

وی با بیان اینکه 486 نفر در انتها آذر در مراکز استان ها به دانش آموزان خبرنگار آموزش می دهند اضافه نمود: ما در این دوره مقدماتی دانش افزایی شما را بالا بردیم و کوشش داریم در فاز دوم شما بتوانید 4 هزار و 328 نفر رادر مجموعه شهرستان ها آموزش دهید تا به 36 هزار و 122 نفر در مجموعه خبرنگارانی که به صورت رسمی در پانا هستند انتقال دانش داشته باشید.

سرپرست خبرگزاری پانا با اشاره به اینکه در 25 آذرماه که اختتامیه این دوره است، گواهی حضور و کارت مدرسی برای شما ارسال می گردد گفت: انشالله شما بتوانید در استان ها در اول دی ماه کار تدریس را شروع کنید. دوره پیشرفته این آموزش ها در اسفندماه و دوره تخصصی آن در اردیبهشت ماه سال 1400 برگزار می گردد.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8290

به "مواد آزمون دوره آموزشی تربیت مدرس خبرگزاری پانا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مواد آزمون دوره آموزشی تربیت مدرس خبرگزاری پانا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید