موافقت وزارت کشور با مدیریت شهرداری بوشهر بر شاهین، مذاکره با بازیکنان پس از جذب اسپانسر

به گزارش جعبه مهر، براساس اعلام یکی از مدیران باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، وزارت کشور با مدیریت شهرداری بوشهر بر تیم فوتبال شاهین این شهر موافقت نموده است.

موافقت وزارت کشور با مدیریت شهرداری بوشهر بر شاهین، مذاکره با بازیکنان پس از جذب اسپانسر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پس از به گوش رسیدن زمزمه هایی مبنی بر مخالفت با حضور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر به خاطر وابستگی این تیم به شهرداری بوشهر، مدیران باشگاه شاهین هفته گذشته مذاکراتی را با مدیران وزارت کشور برای رفع شدن این مشکل در تهران انجام دادند.

یکی از مدیران باشگاه شاهین در گفت وگو با خبرنگاران در این باره گفت: مسئولان باشگاه هفته گذشته توانستند موافقت وزارت کشور را جلب نمایند و این تیم در لیگ برتر 99-98 زیر نظر شهرداری بوشهر در مسابقات حضور پیدا می نماید. قرار است تیم شاهین زیر نظر شهرداری بوشهر به فعالیت خود ادامه دهد، اما مدیران باشگاه باید برای یاری اقتصادی به این تیم، یک اسپانسر جذب نمایند. قرار است به همین دلیل، اوایل هفته آینده مذاکراتی با چند شرکت خصوصی انجام گردد.

به گفته این مدیر، در صورتی که شرکتی به عنوان اسپانسر تیم شاهین شهرداری بوشهر انتخاب گردد، نمایندگانی از این شرکت در جمع مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه حضور خواهند داشت. همچنین تصمیمات مربوط به کادر فنی و جذب بازیکنان و مذاکره با آنها نیز پس از قطعی شدن یاری اسپانسر جدید باشگاه گرفته خواهد شد.

تیم شاهین شهرداری بوشهر پس از نایب قهرمانی در فصل گذشته لیگ دسته اول، جواز صعود به مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور را کسب کرد.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1908

به "موافقت وزارت کشور با مدیریت شهرداری بوشهر بر شاهین، مذاکره با بازیکنان پس از جذب اسپانسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت وزارت کشور با مدیریت شهرداری بوشهر بر شاهین، مذاکره با بازیکنان پس از جذب اسپانسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید