نوبت واکسن به 22 ساله های خوزستان رسید

به گزارش جعبه مهر، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در استان خوزستان همه افراد 22 سال به بالا با ثبت نام در سامانه salalmat.giv.ir می توانند برای تزریق واکسن کرونا مراجعه نمایند.

نوبت واکسن به 22 ساله های خوزستان رسید

دکتر فرهاد ابول نژادیان با اشاره به فرایند کاهشی موارد بستری بیماران مبتلا به کرونا در خوزستان اظهار کرد: تعداد مراجعه نمایندگان به بیمارستان های خوزستان از روزانه 10 هزار و 500 نفر در پیک کرونا، به حدود 4 هزار و 100 نفر در روز رسیده است.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: تعداد موارد بستری خوزستان هم که در پیک کرونا به 3 هزار نفر رسیده بود، اکنون به یک هزار و 650 نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در مورد فرایند واکسیناسیون هم گفت: تا به امروز 2 میلیون و 350 هزار دوز واکسن به جمعیت هدف تزریق نموده ایم که یک میلیون و 420 نفر دوز اول و مابقی دوز دوم را دریافت نموده اند.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت سن واکسیناسیون را پنج سال کاهش داده است، اضافه کرد: در استان خوزستان همه افراد 22 سال به بالا با ثبت نام در سامانه salalmat.giv.ir می توانند برای تزریق واکسن کرونا مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 شهریور 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 10893

به "نوبت واکسن به 22 ساله های خوزستان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوبت واکسن به 22 ساله های خوزستان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید