واکنش سوزان رایس به عصبانیت ترامپ و اخراج خبرنگار سی ان ان

به گزارش خبرنگاران، سوزان رایس نماینده اسبق امریکا در سازمان ملل در واکنش به اخراج شبکه تلویزیونی سی ان ان از کاخ سفید در توئیتر خود نوشت: وقت آن رسیده که خبرنگاران دسته جمعی نشست خبری کاخ سفید را ترک نمایند تا برخوردهای فردی با برخی از خبرنگاران انتها یابد.

واکنش سوزان رایس به عصبانیت ترامپ و اخراج خبرنگار سی ان ان

این درحالیست که کاخ سفید ساعاتی پیش مجوز حضور جیم آکوستا (Jim Acosta) خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان را لغو کرد و بر این اساس وی دیگر نمی تواند در این مکان به پوشش خبری اخبار مبادرت نماید.

این رویداد پس از آن به وقوع پیوست که این خبرنگار در جریان کنفرانس مطبوعاتی مربوط به انتخابات میان دوره ای آمریکا از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مورد حمله لفظی نهاده شد.

حادثه زمانی روی داد که وی از ترامپ درباره استفاده از کلمه تهاجم برای مهاجران عازم به مرز این کشور با مکزیک سئوال پرسیده بود؛ ترامپ هم در پاسخ گفت: شما سی ان ان را اداره کنید و بگذارید من کشور را اداره کنم. اگر سی ان ان را درست اداره می کردید، جایگاهتان بهتر از این بود.

این در حالیست که مدیریت این شبکه در بیانیه ای توضیح داد که جیم آکوستا از حمایت کامل سی ان ان برخوردار خواهد بود.

حملات لفظی ترامپ به برخی از رسانه های منتقد وی در این کشور پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر سال 2016 میلادی شروع و کماکان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش سوزان رایس به عصبانیت ترامپ و اخراج خبرنگار سی ان ان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سوزان رایس به عصبانیت ترامپ و اخراج خبرنگار سی ان ان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید