پیروانی: تیم امید المپیکی می گردد

به گزارش جعبه مهر، مربی تیم امید کشورمان گفت: اگر یک درصد شک داشتم که این تیم به المپیک نمی رود، به کادر آن اضافه نمی شدم.

پیروانی: تیم امید المپیکی می گردد

به گزارش گروه ورزشی جعبه مهر، امیرحسین پیروانی در مورد حضورش در تیم امید کشورمان گفت: خیلی خوشحالم که دوباره در خدمت تیم امید هستم و امیدوارم با یاری بچه ها، توکل به خدا، حمایت فدراسیون و کوشش کادرفنی بتوانیم به المپیک برویم.

وی درباره اینکه چه اقداماتی برای حمایت از تیم امید اجرا شده، اضافه کرد: به هر حال باید عواملی برای پیروزیت وجود داشته باشد که یکی از این عوامل انجام بازی های تدارکاتی است. از امکاناتی که به ما داده شده تشکر می کنم و همه تسهیلاتی که برای تیم بزرگسالان در نظر گرفته شده دراختیار ما هم هست. ما از مجموعه پک استفاده می کنیم و دوست داریم بازی های تدارکاتی داشته باشیم. ما فردا به اندونزی می رویم که از نظر آب و هوایی خیلی به تایلند شبیه است. بعد از دو بازی در اندونزی، به قطر می رویم و یکی دو بازی با این تیم انجام خواهیم داد و می دانید تیم قطر در رده پایه خیلی خوب است و حتی قهرمان جوانان آسیاست و این بازی ها به ما یاری می نماید تا عیار تیم معین گردد.

مربی تیم امید در پاسخ به این سؤال که عزم و اراده ای برای المپیکی شدن این تیم وجود دارد یا نه، اضافه کرد: خدا را شاهد می گیرم که اگر یک درصد تردید داشتم، به تیم امید نمی آمدم. وفاق و دوستی خیلی خوبی بین اعضای کادرفنی و بازیکنان وجود دارد و باید باور داشته باشیم می توانیم به المپیک برویم. بازیکنان تیم امید اکثرا در لیگ برتر بازی می نمایند و سه لژیونر هم داریم. اینکه گفته می گردد چهل سال است به المپیک نرفتیم، بار منفی دارد و باید کوشش کنیم تا پیروز شویم.

پیروانی در مورد ارتباط مربیان تیم امید و تیم بزرگسال گفت: بین آقایان استیلی و ویلموتس ارتباط خوبی وجود دارد، اما اینکه با هم جلسه داشتند یا نه را نمی دانم، چرا که این اردوی اولی است که من آمدم. چهار بازیکن ما در تیم بزرگسالان هستند و تعامل خوبی بین ما وجود دارد. استفاده از تجربیات آنها باعث می گردد تا ما بتوانیم به پیروزیت برسیم.

پیروانی درباره اینکه معمولا تیم امید با ترکیب ناقص وارد مسابقات می گردد، ادامه داد: این یک چالشی است که باید بپذیریم بارها با جلسات به جمع بندی رسیدیم. به هر حال از آنجایی که بازی ها در فیفا دی نیست، شاید تیم های اروپایی بازیکن ندهند که در این صورت ما دو برنامه داریم که اگر بازیکن ندهند، بازیکنان جایگزین را به تیم امید دعوت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3897

به "پیروانی: تیم امید المپیکی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: تیم امید المپیکی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید