کریستیچوویچ: قبل از من مربیان ایرانی جرأت نداشتند سرمربی شاهین شوند، بازیکنانم نمی خواهند تمام توان خود را در تمرین بگذارند!

به گزارش جعبه مهر، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به انتقاد از بعضی بازیکنانش پرداخت که به زعم او تمام توان خود را در تمرینات نمی گذارند.

کریستیچوویچ: قبل از من مربیان ایرانی جرأت نداشتند سرمربی شاهین شوند، بازیکنانم نمی خواهند تمام توان خود را در تمرین بگذارند!

به گزارش خبرنگاران از بوشهر, میشو کریستیچوویچ در نشست خبری بعد از رجحان 3 بر یک تیمش مقابل ماشین سازی گفت: واقعاً در این لحظه امیدوار به آینده و خوشحالیم. این سومین برد پیاپی ما بود و خدا را شکر می کنم که همه ما، کاری بزرگ انجام دادیم.

وی ادامه داد: در بخشی از بازی خوب عمل کردیم و در دقایقی هم عملکرد خوبی نداشتیم. موقعیت هایی هم داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. ماشین سازی تیم بسیار خوبی است و بازیکنان باکیفیتی دارد. صادقانه بگویم قبل از این ملاقات از شرایط بازی می ترسیدم، اما خدا را شکر همه چیز به خوبی تمام شد. بازیکنان کوشش کردند که ببرند. خدا هم ما را حمایت کرد و شانس همراه ما بود.

ما 14 روز استراحت داریم و به بازیکنان قول داده بودم در صورت پیروزی، سه روز استراحت به آنها می دهم.، سرمربی شاهین شهرداری بوشهر ضمن بیان این جمله گفت: بازیکنان با کوشش خود، این مرخصی را به دست آوردند و پس از این 14 روز، دوره سخت ما آغاز می گردد. امیدوارم بتوانیم کاری را که آغاز کردیم، به خوبی تمام کنیم و در لیگ برتر بمانیم. شرایطی نداریم که در تمام بازی، تیم حریف را پرس کنیم. ما این قدرت را نداریم.

کریستیچویچ با اشاره به مصدومیت بعضی بازیکنان تیمش در هفته گذشته توضیح داد: بازیکنانی چون مشکل پور، شریفات، حیدری و دورقی مصدومیت هایی داشتند که نتوانستند کامل تمرین نمایند، اما مجبور شدیم بازی را با آنها آغاز کنیم. نمی خواهم مقایسه ای بین بازیکنان ما و سایر تیم ها ایجاد گردد. به خاطر اینکه بازیکنانی که دارم، برای من بهترین هستند و کوشش می نمایند در زمین، بهترین عملکرد خود را ارائه نمایند. قبل از اینکه به شاهین بیایم، چند مربی ایرانی جرأت دریافت تیم را نداشتند و فکر می کردند اتفاقی نمی افتد.

وی با اشاره به تغییرات ایجاد شده در کادر بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر اعلام کرد: چند بازیکن تیم ما تغییر کردند و می توانیم دو بازیکن با سهمیه فیفا بگیریم. در نیم فصل اول فقط شش گل زده بودیم، اما در سه بازی اخیر، هشت بار دروازه حریفان را باز نکردیم. امیدوارم بازیکنان در آینده هم خوب تمرین نمایند و با این روش به موفقیت برسند.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه کُند بودن مدافعان، مشکل تیم های ایرانی محسوب می گردد، اعلام نمود: مهمترین نکته برای یک تیم، پیش فصل و انتخاب بازیکنان است، چون باید تیم خوبی درست گردد. بیشتر تیم ها با این مشکل درگیر هستند و کوشش می نمایند آن را حل نمایند.

گفته بودید که جادوگر نیستید که نتایج تیم را ناگهانی تغییر دهید؛ پس می توان پیروزی های اخیر را به نام بازیکنان جدید نوشت یا خیر؟، کریستیچویچ در پاسخ به این پرسش گفت: هنوز هم می گویم که جادوگر نیستم و فقط خدا می داند در آینده چه اتفاقی می افتد. من در تمرین آخر تیم ناراحت شدم. چون بازیکنان ایرانی نمی خواهند تمام توان خود را در تمرین بگذارند و این مرا آزار داد. فکر می کنم با تمرین خوب و با نشاط و همدلی می توانیم از شرایط فعلی هم بهتر باشیم. البته بیشتر اوقات تمرینات خوبی انجام می دهیم.

ایرانی ها خیلی درباره خداوند صحبت می نمایند، اما فکر می کنم شما باید بهترین توان خود را بگذارید و بعد به خدا نگاه کنید.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: باید کوشش تان را بکنید، بعد به خدا بگویید من همه کوششم را کردم و منتظر یاریت هستم. بعضی بازیکنان خوب تمرین نمی نمایند و می گویند خدایا یاریم کن. ما با تمرین خوب و یاری خدا در لیگ می مانیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درباره برگزاری تمرینات شاگردانش در استادیوم شهید مهدوی گفت: خدا را شکر در زمین شهید مهدوی تمرین کردیم و از مدیران استادیوم تشکر می کنم که چنین اجازه ای به ما داد. ما برای تمرین در کمپ شهرداری مشکل داریم و زمین شهید مهدوی خوب است. در این زمین می توانیم خوب تمرین کنیم و این خیلی مؤثر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4736

به "کریستیچوویچ: قبل از من مربیان ایرانی جرأت نداشتند سرمربی شاهین شوند، بازیکنانم نمی خواهند تمام توان خود را در تمرین بگذارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستیچوویچ: قبل از من مربیان ایرانی جرأت نداشتند سرمربی شاهین شوند، بازیکنانم نمی خواهند تمام توان خود را در تمرین بگذارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید