کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا بررسی می شود

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژیهای تجدیدپذیر ایران توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و وزارت نیرو و ساتبا در تاریخ 26 آذرماه سال جاری به صورت وبینار و نمایشگاه مجازی برگزار می شود.

کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا بررسی می شود

دکتر سید مسلم موسوی درچه مدیر عامل انجمن انرژی های تجدید پذیر در این خصوص به مهر گفت: این کنفرانس و نمایشگاه مجازی با هدف بررسی چالش های پیشروی توسعه انرژی های تجدیدپذیر و ارائه راهکارهای بهبود فضای کسب و کار این حوزه در دوران کرونا و تحریم برگزار خواهد شد.

به گفته وی، از برنامه های اصلی این کنفرانس به اعطای جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر، بررسی بازار توسعه انرژی-های تجدیدپذیر و راهکارهای تحول آن، بررسی فرایند توسعه تکنولوژی انرژیهای تجدیدپذیر در دنیا با حضور سخنرانان خارجی می توان اشاره کرد.

مدیر عامل انجمن انرژی های تجدیدپذیر ادامه داد: اولین نمایشگاه مجازی در حوزه انرژیهای تجدیدپذیر نیز با توجه به شرایط کرونا در کشور برگزار می شود، به گونه ای که غرفه ها و فضای نمایشگاه به صورت سه بعدی مدل سازی شده و مشارکت کنندگان ضمن دریافت این غرفه ها، امکان معرفی محصولات یا خدمات خود، اشتراک گذاری فیلم، عکس و کاتالوگ در غرفه خود را خواهند داشت.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه مجازی، امکان گفت و گو و چت بازدید کنندگان از غرفه، حضور در رویدادهای مجازی و برقراری جلسات با سرمایه گذاران و مشاوران و فعالان حوزه های انرژی تجدیدپذیر به صورت غیر حضوری پیش بینی شده است.

وی از فراخوان شرکت در دومین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر خبر داد و گفت: به منظور ایجاد بستری مناسب جهت معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی های تجدیدپذیر کشور با همت انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و حمایت وزارت نیرو و ساتبا و مشارکت دیگر انجمن های مرتبط، جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر به فعالان این حوزه اعطا می شود.

به گفته موسوی، در دومین دوره از این جایزه ملی، پروژه برتر انرژی های تجدیدپذیر، سازمانهای عمومی و دولتی، تولیدکنندگان تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر، شرکتهای توانمند EPC (کوچک مقیاس و بزرگ مقیاس)، شرکت های برق منطقه ای و شرکت های توزیع برق، شخصیت علمی تأثیرگذار، پژوهشگر جوان برتر از دریافت کنندگان این جایزه خواهند بود.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8000

به "کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا بررسی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا بررسی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید