همایشها و نمایشگاه ها

چین 12 فضانورد به فضا می فرستد

چین تصمیم دارد تا 2 سال دیگر 12 فضانورد را به فضا بفرستد تا یک ایستگاه فضایی بسازند.

5 فروردین 1400

محصول جدید مایکروسافت، مخصوصِ دورکاری

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ گفت: تجربه کارمند باید همیشه در اولویت قرار گیرد. به خصوص وقتی کارمندان به صورت دورکاری فعالیت می نمایند و می خواهند با کار و شرکتشان در تعامل بمانند.

16 اسفند 1399

خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم مصلحت

مصلحت نخستین محصول سینمایی مشترک حوزه هنری و سازمان اوج بوده که در باشگاه فیلم سوره فراوری شده است. نام این فیلم سینمایی پیش از این مصلحت نظام نام داشت که در نهایت تصمیم بر این گرفته شد تا نام آن به مصلحت تغییر پیدا کند.

12 اسفند 1399

دیپلمات روس: تمدید پیمان استارت، راه را برای توافقات جدید هموار می نماید

به گفته نماینده دائم روسیه در وین، تمایل دولت بایدن برای تمدید پیمان استارت-3، راه را برای دستیابی به توافقات جدید هموار می نماید و دبیرکل سازمان ملل نیز از مسکو و واشنگتن خواست، اقدام برای این منظور را سریعاً شروع نمایند.

8 اسفند 1399

جزئیات حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال از استارت آپها اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای، مهدی محمدی با اشاره به برنامه های حمایتی ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی ریاست جمهوری برای رویداد استارت آپی الکام استارز گفت: این رویداد به دور از نمایش و عظیم نمایی، توانسته به عظیم شدن شرکت...

22 بهمن 1399

نمایش بیش از 200 اثر از موزه معدن کاوی بوخوم آلمان در موزه ملی ایران

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: بیش از 200 اثر از موزه معدن کاوی بوخوم آلمان وارد کشور شده و قرار است در موزه ملی ایران به نمایش گذاشته شود.

14 بهمن 1399

نمایشگاه لاس وگاس امریکا به صورت مجازی برگزار گردید

نمایشگاه CES که از سال 1967 تا به امروز هرسال توسط مجمعCTA برگزار می گردد سال جاری تجربه ای متفاوت برای کمپانی های فناوری دنیا رقم زد و برای نخستین بار این نمایشگاه به صورت مجازی برگزار گردید. در این رویداد مجازی که سال جاری زیر سایه کرونا برگزار گردید بخش...

27 دی 1399

حنیف اتمر: برای عدم شکست توافق صلح افغانستان باید از گذشته درس گرفت

وزیر امور خارجه افغانستان در کنفراس ژنو با اشاره به فرایند صلح و چهار دهه درگیری در این کشور گفت که برای عدم شکست توافق صلح باید از تاریخ افغانستان درس گرفت.

3 دی 1399

نشست وبیناری الکاظمی و بن سلمان

نخست وزیر عراق و ولی عهد سعودی دیشب به وسیله ویدئو کنفرانس جزئیات دور چهارم نشست شورای هماهنگی عربستان و عراق و همچنین توافقات و نتایج جلسات سه دوره قبلی نشست این شورا را مورد بحث و آنالیز قرار دادند.

19 آذر 1399

وزیر بهداشت: تحریم های غیرقانونی در هنگام همه گیری بیماری، نشانه ای از نسل کشی است

تهران (پانا)-وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت که تحریم های غیرقانونی و اقدامات قهرآمیز به ویژه در هنگام همه گیری یک بیماری، نشانه ای از نسل کشی است که مردم عادی و آسیب پذیرترین افراد را هدف قرار می دهد.

24 آبان 1399

توربین های بادی برق همه خانه های انگلیس را تأمین می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز گذشته با شرکت در کنفرانس حزب محافظه کار دولت این کشور اعلام نمود که استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای تأمین برق تمامی منازل در انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی در دستور کار...

14 آبان 1399

استقبال از گالری مجازی رسانگار

ویروس کرونا دلیلی شد تا هر فردی در صنف خود به گونه ای دیگر فعالیتش را با یاری از فضای مجازی دنبال کند.

5 آبان 1399

نخست وزیر انتاریو با یک نمودارساده علت بسته ماندن مرز آمریکا-کانادا را شرح داد

داگ فورد نخست وزیر انتاریو در کنفرانس خبری آخر هفته خود از دولت فدرال خواست مرز بین آمریکا و کانادا را بسته نگه دارد، به یک نمودار آماری مهم استناد کرد که تعداد موارد ابتلای پایین کووید-19 در استان را با تعداد موارد فراوان آمریکا مقایسه می کرد.

19 مهر 1399

دولت در فکر وزیر بعدی؛ مجلس در پی رفع مسائل ، در جلسه رای اعتماد مدرس خیابانی چه گذشت

نشست علنی مجلس شورای اسلامی با موضوع رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت در خانه ملت برگزار گشت.

10 مهر 1399

دیگر به چه زبانی بگویم ماسک بزن؟

نمی شود دروغ گفت و دیگری را از دروغ گفتن پرهیز داد؛ همان طور که نمی شود ماسک نزد و دیگری را به ماسک زدن تشویق کرد. این تفکر شاید اصلی ترین رویکرد نمایشگاه مجازی بهزاد شیشه گران ـ نقاش و طراح گرافیک ـ بود. او با گذاشتن ماسک روی تصاویر خود و با خلق عکس پرتره...

7 مهر 1399

مخالفت چین با قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت که کشورش با پیش نویس قطعنامه ارائه شده از سوی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران محالف است.

4 مهر 1399

کووید پاس به یاری گردشگری می آید، بلاکچین برای نجات گردشگری وارد شد

سایت ورلد اکونومیک فوروم در گزارشی نوشت: هزاران سفرهای تعطیلات تابستانی اکنون به دنبال شیوع کووید 19 در سراسر دنیا، لغو شده اند و مسافران برای سفر به کشور قبل از ورود مجبور به قرنطینه شدن هستند.

2 مهر 1399

سازمان جهانی بهداشت: پاندمی کرونا به صورت یک موج واحد بزرگ خواهد بود ، الگوی فصلی در کار نیست

یک سخنگوی سازمان جهانی بهداشت گفت جهان هنوز موج اول پاندمی کووید-19 را از سر می گذراند که به صورت یک موج بزرگ خواهد بود که اندکی به بالا و پایین نوسان خواهد داشت.

29 شهریور 1399

مقام ارشد وزارت خارجه چین: تهران و پکن بر حمایت قاطع از برجام تاکید دارند

مدیرکل تسلیحات وزارت امور خارجه چین با اشاره به ملاقات ویدیو کنفرانسی وزرای خارجه چین و ایران گفت: وزرای خارجه دو کشور در این ملاقات بر حمایت قاطع از برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت تاکید کردند.

3 شهریور 1399
27 مرداد 1399
تعداد: (108)