همایشها و نمایشگاه ها

نمایشگاه لاس وگاس امریکا به صورت مجازی برگزار گردید

نمایشگاه CES که از سال 1967 تا به امروز هرسال توسط مجمعCTA برگزار می گردد سال جاری تجربه ای متفاوت برای کمپانی های فناوری دنیا رقم زد و برای نخستین بار این نمایشگاه به صورت مجازی برگزار گردید. در این رویداد مجازی که سال جاری زیر سایه کرونا برگزار گردید بخش...

27 دی 1399

حنیف اتمر: برای عدم شکست توافق صلح افغانستان باید از گذشته درس گرفت

وزیر امور خارجه افغانستان در کنفراس ژنو با اشاره به فرایند صلح و چهار دهه درگیری در این کشور گفت که برای عدم شکست توافق صلح باید از تاریخ افغانستان درس گرفت.

3 دی 1399

نشست وبیناری الکاظمی و بن سلمان

نخست وزیر عراق و ولی عهد سعودی دیشب به وسیله ویدئو کنفرانس جزئیات دور چهارم نشست شورای هماهنگی عربستان و عراق و همچنین توافقات و نتایج جلسات سه دوره قبلی نشست این شورا را مورد بحث و آنالیز قرار دادند.

19 آذر 1399

وزیر بهداشت: تحریم های غیرقانونی در هنگام همه گیری بیماری، نشانه ای از نسل کشی است

تهران (پانا)-وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت که تحریم های غیرقانونی و اقدامات قهرآمیز به ویژه در هنگام همه گیری یک بیماری، نشانه ای از نسل کشی است که مردم عادی و آسیب پذیرترین افراد را هدف قرار می دهد.

24 آبان 1399

توربین های بادی برق همه خانه های انگلیس را تأمین می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز گذشته با شرکت در کنفرانس حزب محافظه کار دولت این کشور اعلام نمود که استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای تأمین برق تمامی منازل در انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی در دستور کار...

14 آبان 1399

استقبال از گالری مجازی رسانگار

ویروس کرونا دلیلی شد تا هر فردی در صنف خود به گونه ای دیگر فعالیتش را با یاری از فضای مجازی دنبال کند.

5 آبان 1399

نخست وزیر انتاریو با یک نمودارساده علت بسته ماندن مرز آمریکا-کانادا را شرح داد

داگ فورد نخست وزیر انتاریو در کنفرانس خبری آخر هفته خود از دولت فدرال خواست مرز بین آمریکا و کانادا را بسته نگه دارد، به یک نمودار آماری مهم استناد کرد که تعداد موارد ابتلای پایین کووید-19 در استان را با تعداد موارد فراوان آمریکا مقایسه می کرد.

19 مهر 1399

دولت در فکر وزیر بعدی؛ مجلس در پی رفع مسائل ، در جلسه رای اعتماد مدرس خیابانی چه گذشت

نشست علنی مجلس شورای اسلامی با موضوع رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت در خانه ملت برگزار گشت.

10 مهر 1399

دیگر به چه زبانی بگویم ماسک بزن؟

نمی شود دروغ گفت و دیگری را از دروغ گفتن پرهیز داد؛ همان طور که نمی شود ماسک نزد و دیگری را به ماسک زدن تشویق کرد. این تفکر شاید اصلی ترین رویکرد نمایشگاه مجازی بهزاد شیشه گران ـ نقاش و طراح گرافیک ـ بود. او با گذاشتن ماسک روی تصاویر خود و با خلق عکس پرتره...

7 مهر 1399

مخالفت چین با قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت که کشورش با پیش نویس قطعنامه ارائه شده از سوی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران محالف است.

4 مهر 1399

کووید پاس به یاری گردشگری می آید، بلاکچین برای نجات گردشگری وارد شد

سایت ورلد اکونومیک فوروم در گزارشی نوشت: هزاران سفرهای تعطیلات تابستانی اکنون به دنبال شیوع کووید 19 در سراسر دنیا، لغو شده اند و مسافران برای سفر به کشور قبل از ورود مجبور به قرنطینه شدن هستند.

2 مهر 1399

سازمان جهانی بهداشت: پاندمی کرونا به صورت یک موج واحد بزرگ خواهد بود ، الگوی فصلی در کار نیست

یک سخنگوی سازمان جهانی بهداشت گفت جهان هنوز موج اول پاندمی کووید-19 را از سر می گذراند که به صورت یک موج بزرگ خواهد بود که اندکی به بالا و پایین نوسان خواهد داشت.

29 شهریور 1399

مقام ارشد وزارت خارجه چین: تهران و پکن بر حمایت قاطع از برجام تاکید دارند

مدیرکل تسلیحات وزارت امور خارجه چین با اشاره به ملاقات ویدیو کنفرانسی وزرای خارجه چین و ایران گفت: وزرای خارجه دو کشور در این ملاقات بر حمایت قاطع از برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت تاکید کردند.

3 شهریور 1399
27 مرداد 1399

ترامپ از خبری مهم درباره چین سخن گفت

رئیس جمهوری آمریکا تاکید نمود، اگر ضرورت داشته باشد ایالات متحده بعد از خروج نیروهایش از افغانستان به این کشور بازمی شود. او همچنین گفت، در روزهای آینده یک خبر بسیار قدرتمند درباره چین خواهد داشت.

7 مرداد 1399

دولت الکترونیک یکی از الزامات تحقق جهش تولید است

هفتمین جلسه از دوره نهم کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران به صورت مجازی برگزار و در این نشست ضمن بررسی مسائل مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، الزامات تحقق شعار سال مورد توجه قرار گرفت.

5 تیر 1399

وزیر کار سابق آمریکا: کرونا، شکاف طبقاتی جدیدی در آمریکا به وجود آورده است

وزیر کار سابق آمریکا، در بحبوحه بیماری کرونا، چهار گروه جدید را در جامعه آمریکایی مشخص کرد و نوشت تعداد زیادی از شهروندان این کشور آنچه را که برای مقابله با این ویروس لازم دارند دریافت نمی کنند.

4 تیر 1399

کرونا ، ثبت نام 44 هزار نفر در خراسان رضوی برای دیافت بیمه بیکاری

به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و با توجه به ضرورت رعایت فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و عدم مراجعه به ادارات کار، از اسفند ماه پارسال 44 هزار نفر در سامانه بیکاری ثبت نام نموده و متقاضی دریافت بیمه بیکاری شدند.

28 خرداد 1399

بودجه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی باید ریشه ای اصلاح شود

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: میزان اعتبارات ما در حوزه میراث فرهنگی حدود 2400میلیارد ریال است درحالی که در سال 96 اعتبار ما در این بخش 1300میلیارد ریال بود. با توجه به اینکه 24 اثر ثبت جهانی و 34هزار اثر ثبت ملی شده داریم به ازای هر سایت تاریخی...

26 خرداد 1399

شهر بدروم کجاست؟

شهر بدروم در ترکیه | Bodrumحقیقتش را بخواهید، این دیگر گفتن ندارد که ترکیه یکی از بهترین مناطق در دسترس برای سفرهای تابستانی و تفریحی است. هر شهری هم که در این کشور فکرش را بکنید، مقصد مناسبی برای سفر است. یکی از این شهرها، شهر بدروم درترکیه است. این شهر در...

25 خرداد 1399
تعداد: (102)