کسب 3 طلا و 2 نقره در روز نخست، رضایی، کاویانی نژاد و بالی طلایی شدند

به گزارش جعبه مهر، در سرانجام مسابقات روز اول رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا، تیم ایران صاحب 3 مدال طلا و دو مدال نقره شد.

کسب 3 طلا و 2 نقره در روز نخست، رضایی، کاویانی نژاد و بالی طلایی شدند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش جعبه مهر، در خاتمه مسابقات روز اول رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا، محمدجواد رضایی در وزن 55 کیلوگرم، امین کاویانی نژاد در 66 و مهدی بالی در 84 کیلوگرم با پیروزی مقابل تمام حریفان صاحب مدال طلا شدند.

کرامت عبدولی در 60 و امیرمحمد نوروزی در وزن 96 کیلوگرم نیز با شکست در فینال به مدال نقره دست یافتند.

در وزن 74 کیلوگرم محمد شربی نیازی از گردونه مسابقات کنار رفته بود.

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم محمدجواد رضایی در دور نخست با نتیجه 8 بر 2 الهام بهرام اُف از ازبکستان را شکست داد. وی در دور بعد نیز با نتیجه 11 بر یک از سد هی دانگ سون از کره جنوبی گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. رضایی در این مرحله مقابل کائو لیگائو از چین با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. رضایی در دیدار نهایی با نتیجه 4 بر 4 ژولامان شارشنبکوف از قرقیزستان را شکست داد و طلایی شد.

در وزن 60 کیلوگرم کرامت عبدولی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل یرنار فیداخمتوف از قزاقستان با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه 8 بر صفر تالا تالا از چین را شکست داد و به فینال راه یافت، اما در این دیدار با نتیجه 8 بر 7 مغلوب سیداله تازایف از ترکمنستان شد و به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن 66 کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور اول مقابل ایلانا از چین با نتیجه 10 بر 2 به پیروزی رسید. وی در دور بعد محمود بخش اله یف از ازبکستان را با نتیجه 4 بر 2 از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کاویانی نژاد در این مرحله نیز با نتیجه 8 بر صفر پاروین کومار از هند را مغلوب کرد و راهی دیدار نهایی شد. وی در فینال با نتیجه 12 بر صفر مری بیکنوف از قزاقستان را شکست داد و قهرمان شد.

در وزن 84 کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور اول در دور دوم سنجر تمیربک از قزاقستان را با نتیجه 6 بر صفر شکست داد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار نیز ارماتبک شرماتوف از ازبکستان را با نتیجه 4 بر صفر و ضربه فنی مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. بالی در این دیدار کالیدین آسیکیف از قرقیزستان را با نتیجه 13 بر 2 و با ضربه فنی شکست داد و مدال طلا را بر گردن آویخت.

در وزن 96 کیلوگرم امیرمحمد نوروزی پس از استراحت در دور نخست در دور بعد مقابل دونگ جائه لی از کره جنوبی با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی شیگه فومی دیگوچی از ژاپن را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و راهی دیدار فینال شد، اما در دیدار نهایی با نتیجه 2 بر صفر مغلوب تیمور میرزا ماماجانوف از ازبکستان شد و به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن 74 کیلوگرم محمد شربی نیازی در دور نخست مقابل ساجان از هند با نتیجه 4 بر 3 بازنده شد و با توجه به باخت این هندی در مرحله نیمه نهایی، شربی نیازی از دور رقابت ها کنار رفت.

فردا نیز در روز دوم و خاتمهی این رقابت ها پویا دادمرز در وزن 50 کیلوگرم و امیرمحمد حاجی پور در وزن 120 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 2787

به "کسب 3 طلا و 2 نقره در روز نخست، رضایی، کاویانی نژاد و بالی طلایی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب 3 طلا و 2 نقره در روز نخست، رضایی، کاویانی نژاد و بالی طلایی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید