کلاهبرداری موسسات مهاجرتی کانادا

به گزارش جعبه مهر، چرا موسسه مهاجرتی ضروری است

بر اساس آمار، بیش از نیمی از کسانی که به طور مستقل می خواهند کار های مهاجرت خود را پیگیری نمایند با شکست روبرو می شوند. امروزه مهاجرت و دریافت اقامت خصوصا برای کشور های پیشرفته کار آسانی نیست. همچنین پیچیدگی های قانونی بسیاری وجود دارند که یک وکیل مجرب از آن ها مطلع بوده و اطلاعاتی به روز در خصوص کشور های مقصد دارد. موسسه مهاجرتی به عنوان کاتالیزور، عملیات دریافت ویزا را برای شما تسریع می کند.

کلاهبرداری موسسات مهاجرتی کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا ارزان قیمت هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

چرا دقت در انتخاب حیاتیست

اما همین موسسه مهاجرتی، در صورت نداشتن دانش یا تجربه کافی یا فاقد اعتبار بودن، می تواند عملیات را با شکست روبرو کند. بعضی از سودجویان نیز در قالب موسسات مشاوره ممکن است قصد سو استفاده از شما را داشته باشند. از طرفی هر فرد اطلاعات شخصی خود را در اختیار موسسات قرار می دهد. پس امکان سوء استفاده برای شیادان فراهم است و اگر دقت نکنید با مسائل بزرگی دست وپنجه نرم خواهید کرد.

ترفند های عمده شیادان

  • یکی از قسمت هایی که با دقت در آن ها می توان به راحتی موسسات قلابی را شناخت، تبلیغات می باشد. به طور مثال هیچ تضمین صددرصدی برای ویزا وجود ندارد. تمام کارشناسان و وکلای مجرب به شما خواهند گفت که این فرایند بسیار پیچیده بوده و خوب پیش رفتن آن به معنای افزایش شانس شما می باشد. اما امکان ریجکتی همواره وجود دارد.
  • وعده توخالی دیگر این موسسات، اخذ ویزا در زمان کم می باشد. امروزه حتی برای کشور های متوسط و ضعیف نیز فرآیند دریافت ویزا طولانی و سخت شده است. اگر مقصد شما کشورهایی مانند آمریکا یا کشور های پیشرفته اروپایی باشد این زمان به مراتب بیشتر خواهد شد.
  • دیگر جمله شک برانگیز پیدا کردن کارفرما با حقوق بالا یا هر جمله ای شبیه به این می باشد. بعضی از این موسسات حتی سایت های جعلی یا بی اعتبار کاریابی را نیز برای اغوا کردن مشتریان خود به کار می گیرند.

اعتبار سنجی یک موسسه مهاجرتی خوب

برای این کار می توانید به لیستی که توسط وزارت علوم برای معرفی موسسات معتبر منتشر می گردد مراجعه کنید. موسسات موجود در این لیست معتبرند و تابع قانون می باشند. پس از حصول اطمینان از اعتبار موسسه باید به سابقه آن موسسه دقت کنید. در ایران تمام کسانی که فارغ التحصیل وکالت باشند توانایی مشاوره در این زمینه را دارند؛ اما رجحان با کسانیست که تجربه بیشتری در خصوص امور مهاجرتی و ابعاد و زوایا کار داشته باشند. از طرفی بعضی از موسسات و وکلا در خصوص کشور هایی خاص قوی تر عمل می کنند. این مورد نیز ضروری است در تحقیقات اولیه لحاظ گردد.

مهاجرت قانونی مزایای بسیار در کنار سختی ها و پیچیدگی ها دارد و موسسات خوب مهاجرتی در صددند این سختی ها را برای شما به حداقل برسانند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی جعبه مهر مراجعه نمایید.

منبع: اینترنت
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7823

به "کلاهبرداری موسسات مهاجرتی کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاهبرداری موسسات مهاجرتی کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید