کنایه کواکبیان به بادامچیان و شورای نگهبان درباره قالیباف

به گزارش جعبه مهر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ آقای سامانی به آقای مطهری بدعت جدیدی بود تا الان هر کسی نطقی داشته دیگر در هیأت رئیسه خوانده نمی شده است، این را بررسی کنید که قصه چه بوده است.

کنایه کواکبیان به بادامچیان و شورای نگهبان درباره قالیباف

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، آخرین روزهای عمر مجلس دهم کم حاشیه طی نمی شود، آنچنان که امروز سخنگوی وزارت کشور نامه انتقادی وزارت کشور از اظهارات علی مطهری را در صحن قرائت کرد که واکنشی به اظهارات مطهری درباره حوادث آبان ماه بود. اقدامی که با گلایه مصطفی کواکبیان نماینده تهران روبرو شد که در تذکری شفاهی خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: پاسخ آقای سامانی به آقای مطهری بدعت جدیدی بود تا الان هر کسی نطقی داشته دیگر در هیأت رئیسه خوانده نمی شده است. این را بررسی کنید که قصه چه بوده است.

کواکبیان که در مجلس بعدی حضور ندارد و به مانند بسیاری دیگر از اصلاح طلبان چند روز دیگر با مجلس خداحافظی می کند در تذکرش گریزی به مباحث این روزها درباره کرسی ریاست مجلس یازدهم و کاندیداتوری قالیباف هم زد و با کنایه بادامچیان را خطاب قرار داد و گفت: دبیر کل یکی از احزاب اصولگرا گفته است که کسانی که پرونده شان شبهات مالی دارد ادعای ریاست مجلس یازدهم نداشته باشند. من خطاب به ایشان می گویم آن زمان که ایشان را سرلیست قرار دادید و در شورای نگهبان تأیید شد چرا چنین صحبت هایی را مطرح نکردید.

نماینده تهران گفت: چرا آن زمان که سخنگوی قوه قضائیه گفته ایشان هیچ محکومیت قضایی ندارد چنین حرفی نزدید؟ البته درست می گویند، محکومیت قضایی ندارد چون یک بار هم به خاطر 5 یا 6 مورد املاک نجومی و... احضار نشده است.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6220

به "کنایه کواکبیان به بادامچیان و شورای نگهبان درباره قالیباف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه کواکبیان به بادامچیان و شورای نگهبان درباره قالیباف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید