استقلال - کاوه رضایی ، مذاکره چند روز دیگر

به گزارش جعبه مهر، عضو هیات مدیره استقلال: اگر او بخواهد در ایران بازی کند قطعا به استقلال می آید. من ظرف روزهای آینده با کاوه رضایی تماس می گیرم تا وضعیت او را جویا شوم.

استقلال - کاوه رضایی ، مذاکره چند روز دیگر

کاوه رضایی فصل گذشته با قراردادی آنچنانی به کلوپ بروژ رفت اما در این تیم شرایط مطابق انتظارش پیش نرفت و به همین دلیل شایعاتی در خصوص بازگرداندن این بازیکن به استقلال منتشر شده است.

کامران منزوی، عضو هیات مدیره استقلال در این باره می گوید: من کاوه را خوب می شناسم ولی من نمی دانم ایران است یا می خواهد در بلژیک بماند. در لیست ما همه بازیکنان با کیفیتی که رفتند جا دارند و قطعا کاوه رضایی هم یکی از آنها است. برای بازگشت حتما با کاوه تماس می گیرم. اگر بخواهد ایران بازی کند استقلال خانه اوست و شک نکنید خودش به تیم دیگری نمی رود. کاوه بازیکن خوبی است و حتما کوشش می کنیم با او برای بازگشت به استقلال صحبت کنیم. کاوه بازیکن استقلال است و اگر بخواهد در ایران بازی کند شرایط را برای بازگشت به خانه اش فراهم می کنیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص وضعیت کاوه رضایی می گوید: این بازیکن با کلوپ بروژ قرارداد دارد و طبیعی است این باشگاه بازیکن به این خوبی را رایگان از دست نمی دهد. سعی می کنیم کاری کنیم که شرایط بازگرداندن او به استقلال را فراهم کنیم ولی باید ببینیم اول شرایط او به چه شکل است.

منزوی در خصوص اینکه کاوه رضایی از سپاهان هم پیشنهاد دارد گفت: ما به کاوه رضایی علاقه داریم و کاوه رضایی هم استقلال را خانه خود می داند. اگر او بخواهد در ایران بازی کند قطعا به استقلال می آید. من ظرف روزهای آینده با کاوه رضایی تماس می گیرم تا وضعیت او را جویا شوم.

1

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 2040

به "استقلال - کاوه رضایی ، مذاکره چند روز دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال - کاوه رضایی ، مذاکره چند روز دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید