اظهارات جدید برادر قاضی منصوری ، ابعاد جسد به برادرم نمی خورد ، جسدی نگرفتیم

به گزارش جعبه مهر، برادر غلامرضا منصوری گفت: پیکر برادرم هنوز به ما تحویل داده نشده است و همچنان منتظر نتیجه آزمایش هستیم.

اظهارات جدید برادر قاضی منصوری ، ابعاد جسد به برادرم نمی خورد ، جسدی نگرفتیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، برادر غلامرضا منصوری در مورد اظهارات رییس سازمان پزشکی قانونی مبنی بر اینکه جسد متهم منصوری به خانواده وی تحویل داده شده است، (در اینجا بخوانید) گفت: ما جنازه را دو مرتبه رؤیت کردیم اما هنوز احراز نکرده ایم؛ همچنان منتظر نتیجه آزمایش هستیم و از سوی پزشکی قانون به ما اطلاعی داده نشده است.

وی با بیان اینکه پیکر برادرم هنوز به ما تحویل داده نشده است، گفت: ما هنوز به پزشکی قانونی مراجعه نکرده ایم و تا به امروز در دادسرا بودیم و از سوی پزشکی قانونی نیز هیچ نتیجه ای به ما اطلاع داده نشده است.

برنا نیز نوشت: برادر قاضی منصوری گفت: جسدی که منسوب به برادر من است را به ایران آوردند و دو بار هم با خانواده به پزشک قانونی رفتیم منتها نتوانستیم ظاهر جسد را احراز کنیم. ابعاد جسد نیز به ابعاد برادرم نمی خورد. پزشک قانونی از همه خانواده ما آزمایش دی ان ای گرفت اما جواب آزمایش هنوز اعلام نشده است. به همین خاطر ما هنوز جنازه را تحویل نگرفتیم و منتظریم که آزمایش دی ان ای اعلام گردد چون به لحاظ رویت احراز نکردیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6916

به "اظهارات جدید برادر قاضی منصوری ، ابعاد جسد به برادرم نمی خورد ، جسدی نگرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات جدید برادر قاضی منصوری ، ابعاد جسد به برادرم نمی خورد ، جسدی نگرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید