اعلام فرصت مجدد برای ثبت نام آزمون دستیار تخصصی دندانپزشکی

به گزارش جعبه مهر، برای شرکت در آزمون دستیار تخصصی دندانپزشکی، فرصت مجددی مشخص شده و بر این اساس، متقاضیان شرکت در آزمون دستیار دندانپزشکی از چهارم اردیبهشت ماه جاری می توانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

اعلام فرصت مجدد برای ثبت نام آزمون دستیار تخصصی دندانپزشکی

به گزارش جعبه مهر، امکان ثبت نام داوطلبان سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال تحصیلی 1400-1399 مجدد فراهم شد این متقاضیان طی روزهای 4 و 5 اردیبهشت 99 می توانند نسبت به ثبت نام، ویرایش فرم ثبت نام و یا تکمیل مدارک اقدام نمایند.

همچنین در صورتی که داوطلبان به دلیل شرایط عمومی کشور در مقابله با بیماری کرونا پیروز به کامل کردن مدارک ارسالی نشوند، می توانند در فرصت دیگری که متعاقباً به وسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام خواهد شد نسبت به تکمیل و ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

ثبت نام داوطلبان به صورت اینترنتی و به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir انجام می گیرد. شرایط و ضوابط نیز در دفترچه منتشر شده است و تغییری ندارد.

بنابر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، تا به امروز 2130 داوطلب نفر در سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 99 ثبت نام نموده اند و آزمون به صورت الکترونیکی در 17 شهر و 19 حوزه امتحانی روز پنجشنبه 5 تیرماه 99 برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 19 خرداد 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 5733

به "اعلام فرصت مجدد برای ثبت نام آزمون دستیار تخصصی دندانپزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام فرصت مجدد برای ثبت نام آزمون دستیار تخصصی دندانپزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید