اقدام خیرخواهانه نایب قهرمان کشتی جهان در روستا های مرزی ایران

به گزارش جعبه مهر، امیر توکلیان و جمعی از کشتی گیران با حضور در روستا های مرزی، اقلامی را بین مردم محروم این منطقه توزیع کردند.

اقدام خیرخواهانه نایب قهرمان کشتی جهان در روستا های مرزی ایران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ابراهیم بای و سیاهخوله، روستا هایی از توابع بخش صالح آباد شهرستان تربت جام در استان خراسان رضوی ایران می باشند. این روستا ها که هم مرز با کشور های افغانستان و ترکمنستان هستند به دلیل خشکسالی در چند سال گذشته با مشکل شدید کم آبی روبه رو بوده و به همین دلیل ساکنان آن از نظر مالی در شرایط نامناسبی قرار دارند.

بر همین اساس امیر توکلیان نایب قهرمان کشتی آزاد جهان، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در رقابت های جهانی 2019 و مدیر و مربی سابق تیم ملی به همراه عباس طهان ملی پوش سابق ایران و مرتضی علیزاده برخی اقلام، مواد غذایی و شیرخشک را میان مردم محروم روستا های مرزی ابراهیم بای و سیاه خوله استان خراسان رضوی توزیع کردند.

توکلیان در دیدار با روستائیان این منطقه قول داد در راستای فعالیت مؤسسه خیریه و مسئولیت های اجتماعی خود ضمن ادامه حمایت ها، حتماً پیگیر ساخت یک مدرسه برای مردم این روستاها خواهند شد.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4743

به "اقدام خیرخواهانه نایب قهرمان کشتی جهان در روستا های مرزی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام خیرخواهانه نایب قهرمان کشتی جهان در روستا های مرزی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید