بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، ظهر روز دوشنبه 15 شهریور 1400، تعدادی از اعضای حقیقی شورای عالی فضای مجازی در بازدیدی از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول که با همراهی مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل و جمعی از مدیران همراه اول انجام شد، در جریان دستاوردهای فنی و توانمندی های بومی نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور قرار گرفتند.

بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول

شورای عالی فضای مجازی در تاریخ 17 اسفند 1390 و با دستور رهبر معظم انقلاب به منظور ساماندهی و مدیریت تحولات فضای مجازی تشکیل شد.

این شورا راهبری اصلی در حوزه سیاست گذاری فضای مجازی را برعهده دارد و اپراتور اول سعی کرد تا در این بازدید، ضمن تشریح کامل فضای پلتفرم های سرویس دهنده دیجیتال، تحلیلی از شرایط ترافیکی شبکه به بازدیدکنندگان ارائه کند تا آنان را در فرایند تصمیم سازی های هوشمندانه کمک نموده باشد.

تحلیل رفتاری کاربران فضای مجازی، شرایط توسعه ارتباطات در کشور، بررسی پلتفرم های دیجیتال از منظر سرویس دهی و خدمات، برنامه های آینده اپراتور در حوزه سرمایه گذاری، اندازه و نوع حمایت از تولیدکنندگان داخلی، توجه و استفاده از ظرفیت متخصصان و نخبگان ایرانی و مختصری درباره تکنولوژی های نوین ارتباطی بخش هایی از گزارش ارائه شده به اعضای حقیقی شورای عالی فضای مجازی در این بازدید بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 10878

به "بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید