بحرانی به نام سید

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس این روزها بیش از اینکه داخل زمین عصای دست مربی باشد، به نمادی برای ایجاد حاشیه بدل شده است.

بحرانی به نام سید

به گزارش خبرنگاران، طی شش هفته ای که از لیگ نوزدهم گذشته، سیدجلال حسینی که حضورش در زمین برای طرفداران پرسپولیس اهمیت زیادی دارد، فقط در دو بازی برای تیمش به میدان رفته است. بازیکنی که فصل قبل نقشی کلیدی در موفقیت های پرسپولیس ایفا کرد، حالا نمی تواند در تمرینات عملکردی داشته باشد تا کالدرون مجاب گردد او را به ترکیب تیمش اضافه کند.

طی چهار هفته اخیر، بارها از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد سیدجلال حسینی دچار مصدومیت است اما آنالیز ها نشان می داد کاپیتان پرسپولیس به خاطر مسائل فنی، با نظر کالدرون از ترکیب تیم دور مانده است. با این حال سکوت عجیب کاپیتان سرخ و در ادامه باشگاه پرسپولیس اجازه نداد این مسأله به حاشیه ای بزرگ برای این تیم پرطرفدار تهرانی بدل گردد اما حالا با مصاحبه کالدرون تعیین شده سرمربی آرژانتینی آنقدرها به کاپیتان باتجربه تیمش اعتقاد ندارد.

پرسپولیسی ها که طی شش هفته اخیر چهار بار دروازه خود را بازشده دیده اند، حالا درگیر بحرانی هستند که شاید بیش از پیش مسائل این تیم را بیشتر کند. از طرفی کالدرون می گوید بازیکن با سی و شش هفت سال سن وقتی مصدوم است نمی تواند با یک جلسه تمرین به ترکیب تیم برسد اما از طرف دیگر اخباری به گوش می رسد که نشان می دهد سیدجلال حسینی اصلا مصدومیتی ندارد و به خاطر مسائل فنی از ترکیب تیم دور مانده است. با این حال عملکرد خط دفاع پرسپولیس طی شش هفته اخیر کاری نموده که حالا طرفداران این تیم خواستار بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب تیم هستند.

با این شرایط باید دید آیا کاپیتان پرسپولیس بعد از گذشت تعطیلات لیگ، به ترکیب تیم باز خواهد گشت یا مصدومیت خودخواسته او ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 18 آبان 1398 شناسه مطلب: 3319

به "بحرانی به نام سید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحرانی به نام سید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید