برنامه ای برای جذب استوکس نداریم، مسئولان ترابوزان بدقولی کردند

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، امیرحسینی فتحی در جمع خبرنگاران در مورد تغییرات احتمالی در ترکیب تیم استقلال گفت: قبلا بارها گفته ام هنوز بازی آخرمان انجام نشده است. بعد از آن درباره حضور افراد جدید صحبت می کنیم.

برنامه ای برای جذب استوکس نداریم، مسئولان ترابوزان بدقولی کردند

وی در خصوص حضور فرهاد مجیدی در استقلال تهران نیز توضیح داد: بیش از صد بار به روش مختلف صحبت شده است. باید بگویم هنوز صحبتی با آقای شفر نشده است. پس از سرانجام نیم فصل صحبت می کنیم. برای آقای فرهاد مجیدی احترام قائلم و از حضور همه بزرگان استقلال استفاده می کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص صحبت های جباری مبنی بر اینکه شفر موافق حضور او به عنوان دستیار خودش است اما باشگاه اجازه نمی دهد، گفت: من اکنون این موضوع را می شنوم، از خودش بپرسید. چرا چنین اظهارنظری نموده است. من از این قضیه آگاه نیستم.

فتحی در خصوص جدایی چند بازیکن استقلال تهران در نیم فصل توضیح داد: در مورد این موضوع پس از بازی با پدیده با کادرفنی صحبت می کنیم. هر بازیکنی که باشگاه نخواهد با نظر کادر فنی و تایید کمیته فنی درباره ادامه حضورش تصمیم گیری می کنیم. اجازه دهید بازی با پدیده انجام گردد و سپس تصمیم گیری کنم.

سرپرست باشگاه استقلال تهران در خصوص صحبت های ساناک مربی اسبق استقلال که از وضعی که در استقلال داشت گله گذاری نموده است نیز صحبت کرد و گفت: من از صحبت های ایشان بی اطلاعم. زمانیکه آمدم او در استقلال نبود من با ایشان صحبت ننموده ام. من بی اطلاعم. ما چندین بار با ایشان تماس گرفتیم، مکاتبه کردیم. ایشان گفت به دلیل خانوادگی و مشکل بیماری نمی تواند بیاید. شفر درباره جانشین ساناک تصمیم می گیرد.

وی در خصوص سفر به خارج از ایران برای مذاکره با آنتونی استوکس مهاجم سابق تراکتورسازی تاکید نمود: کاملا شخصی سفر نموده بودم. استوکس در لیست ما نبوده و نخواهد بود.

سرپرست باشگاه استقلال تهران در خصوص مسائل مالی آبی پوشان اضافه نمود: شرایط تیم خوب است اما می خواهیم مسائلی که همه درگیرش هستیم را هم رفع کنیم. مسائل مالی را همه تیم ها دارند. ما در کوشش هستیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

فتحی درباره قانون منع استفاده از بازنشستگان و احتمال تغییر در هیات مدیره این باشگاه گفت: من درباره این موضوع صحبتی نمی کنم و از وزارت ورزش بپرسید.

وی در ادامه درباره تکلیف شکایت این باشگاه از حکم کمیته انضباطی در خصوص سوپرجام گفت: شکایت کردیم و منتظر رای cas هستیم.

فتحی درباره بوقولی ترابوزان برای پرداخت مبلغ رضایتنامه مجید حسینی نیز گفت: آنها بدقولی نموده اند. مسائلی داشتند. مسائل داخلی هم داشته اند. با یاری سرکنسولگری ایران در ترابوزان این مشکل رفع می گردد.

سرپرست باشگاه استقلال تهران درباره کنار گذاشته شدن بازیکنان جوان از تمرینات استقلال تهران توسط کادرفنی این تیم گفت: بازیکنان جوان ما واقعا اینده دار هستند. امکان دارد با نظر کادرفنی در این روزها نتوانند به ما یاری نمایند و به تیم های دیگر بروند برای کسب تجربه و سپس به استقلال بازگردند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 786

به "برنامه ای برای جذب استوکس نداریم، مسئولان ترابوزان بدقولی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ای برای جذب استوکس نداریم، مسئولان ترابوزان بدقولی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید