برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش با حمایت همراه اول

به گزارش جعبه مهر، دوازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش که با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار گردید، پس از دو روز به کار خود انتها داد.

برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش با حمایت همراه اول

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، دوازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش که از دو روز گذشته با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول شروع به کار نموده بود، خاتمه امروز پنجشنبه 25 آذر 1400 به کار خود خاتمه داد.

این رویداد با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری اطلاعات، انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه، با تمرکز بر زمینه های نو و کاربردهای آن برگزار گردید.

به همین دلیل و در جریان آخرین روز از برگزاری، معاون راهکارهای دیجبتال و هوشمندسازی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول نیز ارائه ای با موضوع هوشمندسازی صنعت مخابرات (راهکارهای تبدیل داده اپراتوری به دانش و ارزش افزوده) داشت.

بعلاوه مدیران نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور نیز در این کنفرانس به مشارکت در برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع Internet of Everything for the Future و بعلاوه پنل تخصصی تحول دیجیتال در اپراتورهای تلفن همراه پرداختند.

امروزه نقش و اهمیت داده بر هیچکس پوشیده نیست؛ اپراتورهای تلفن همراه با کاربرهای میلیونی هر روزه با انبوهی از داده ها روبرو می شوند که در سطح هسته شبکه ذخیره می گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 آذر 1401 بروزرسانی: 30 آذر 1401 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 11271

به "برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش با حمایت همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش با حمایت همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید