تجهیز و آماده سازی استادیوم شهدای گمنام برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس

به گزارش جعبه مهر، خبرگزاری خبرنگاران- استادیوم شهدای گمنام در محدوده منطقه 19 به منظور استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس بهسازی، تجهیز و آماده سازی می گردد.

تجهیز و آماده سازی استادیوم شهدای گمنام برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، به همین دلیل ، شهرداران مناطق 18 و 19 و مدیران باشگاه پرسپولیس با حضور در استادیوم شهدای گمنام، از شرایط این مجموعه که در اختیار پرسپولیس قرارگرفته است، بازدید کردند تا کلید بهسازی و تجهیز برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس روشن گردد.

طی این بازدید که علی توکلی شهردار منطقه 19، جعفر سمیعی مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره باشگاه، سیدمحمد فیاض عضو هیات مدیره باشگاه و شهردار منطقه 18، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و علی عطایی معاون اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، هماهنگی های لازم برای بهره وری مناسب از این باشگاه، ارتقاء امکانات، بازسازی و بهسازی بخش های مختلف آن صورت گرفت.

براساس این گزارش اقدامات عمرانی باشگاه شهدای گمنام بزودی و همزمان با حضور تیم فوتبال پرسپولیس ایران در هند و برگزاری مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شروع خواهد شد تا این مجموعه بعد از آماده سازی برای فصل پیش روی رقابت های فوتبال پایه تهران در اختیار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس قرار گرفته و محل برگزاری تمرینات، بازی ها و استعدادهای فوتبال باشد.

این گزارش می افزاید: بازسازی و تجهیز استادیوم شهدای گمنام گامی مهم برای تبدیل این مجموعه به کمپ و مرکز تیم های پایه و توسعه فوتبال و نیز به عنوان یک یادگاری برای آینده فوتبال پرسپولیس و تهران محسوب می گردد.

باشگاه شهدای گمنام در خیابان مهران منطقه 19 قرار گرفته است و در برگیرنده زمین ها و سالن های مختلفی است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9807

به "تجهیز و آماده سازی استادیوم شهدای گمنام برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیز و آماده سازی استادیوم شهدای گمنام برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید