کوشش باشگاه استقلال برای حضور گابریله پین در ایران

به گزارش جعبه مهر، خبرگزاری خبرنگاران- باشگاه استقلال در مورد حضور گابریله پین در ایران توضیحاتی را ارائه نموده است.

کوشش باشگاه استقلال برای حضور گابریله پین در ایران

به گزارش خبرنگاران، باشگاه استقلال در مورد آخرین شرایط حضور مشاور ایتالیایی فرهاد مجیدی در ایران، اطلاعیه ای را منتشر نموده است. به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، در مورد ویزای گابریله پین دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی، با مساعدت آقای نامداری مشاور محترم هیات مدیره، اقدامات لازم اجرا شده و امور بین الملل باشگاه به وسیله وزارت خارجه پیگیر مساله صدور ویزای ایشان است تا هرچه سریعتر ویزای ایشان صادر شده و به ایران بیایند. گفتنی است به دلیل ممنوعیت جذب مربی خارجی، اخذ ویزا از راستا معمول فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش امکان پذیر نیست و به همین دلیل فرایند صدور ویزای ایشان کمی زمان بر شده است.

فرهاد مجیدی خیال طرفداران استقلال را بابت دستیار ایتالیایی راحت کرد. فرهاد مجیدی در افشاگری تازه اش علیه مدیران استقلال گفت که احمد مددی، مدیرعامل استقلال گفته است که پول پرداخت گابریله پین را نداریم اما دقایقی بعد در کانال رسمی خود شرح داد که نامداری، مشاور هیات مدیره استقلال، هزینه دستیار خارجی را تا آخر فصل پرداخت می نماید و گابریله پین به تهران می آید.

طرفداران استقلال پس از مصاحبه مددی درخصوص اینکه استقلال توان پرداخت پول را ندارد، نگران بودند که این مربی به تهران نیاید. همچنین گابریله پین در مصاحبه ای با رسانه ایتالیایی، تلویحا گفته بود که مدیران استقلال با من توافقی ننموده اند و تنها صحبت نموده اند. حالا فرهاد مجیدی با اصلاحیه ای که در کانال خود منتشر نموده است، خیال طرفداران را راحت کرد.

باشگاه استقلال به یک دلیل معین هنوز مقدمات سفر مشاور ایتالیایی فرهاد مجیدی به ایران را فراهم ننموده است. مشکل سفر گابریله پین به ایران به خاطر پیش پرداختی است که باشگاه استقلال باید به او پرداخت کند. در شرایطی که هفته گذشته فرهاد مجیدی خبر از حضور گابریله پین در ایران را داده بود، تا این لحظه این اتفاق رخ نداده است.

در این بین در ابتدا اینطور عنوان شد مشکل سفر نکردن پین به ایران صادر نشدن ویزا است اما پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد ماجرا این نیست. طبق قرار مجیدی با گابریله پین، قرار است به محض ورود او به ایران این مربی ایتالیایی بخشی از قراردادش را دریافت کند و این موضوع به یک مشکل عظیم تبدیل شده است. شنیدیم چون فعلا باشگاه استقلال با مسائل اقتصادی دست و پنجه نرم می نماید، ورود پین به ایران با مسائلی روبرو شده و به محض حل شدن مشکل پیش پرداخت، مقدمات سفر مشاور ایتالیایی مجیدی به ایران فراهم خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور مشاور ایتالیایی فرهاد مجیدی مخالف است. در حالیکه تا همین چند روز قبل احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه های مختلف خبر از حضور دستیار ایتالیایی در استقلال می داد، گویا اختلاف های درون باشگاهی به نقطه اوج خود رسیده و مددی اعلام نموده است که پولی برای خرید مربی و بازیکن ندارد و همین موضوع منجربه دلخوری شدید مجیدی از مددی شده است.

این در حالیست که علی نامداری، مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال پذیرفته است که لااقل در این مقطع هزینه مربی ایتالیایی تا خاتمه فصل جاری را پرداخت کند اما معین نیست که چرا ناگهان احمد مددی مخالف عقد این قرارداد شده است! گفته می گردد مبلغ قرارداد گابریله پین (یک فصل و دو ماه) کمتر از 200 هزار دلار خواهد بود که باتوجه به مبلغ قراردادهای بازیکنان سال جاری تیم استقلال مبلغ بالایی نیست و از همه مهمتر رزومه دستیار ایتالیایی است که از نظر بیشتر کارشناسان و طرفداران امیدبخش بوده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 10371

به "کوشش باشگاه استقلال برای حضور گابریله پین در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش باشگاه استقلال برای حضور گابریله پین در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید