حسینی: فکر می کردیم چشم بسته در آسیا قهرمان می شویم و غافل شدیم، اوکتاویو عامل تحول فوتبال ساحلی ایران بوده است

به گزارش جعبه مهر، پیمان حسینی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از مارکو اوکتاویو به عنوان مربی یاد کرد که عامل تحول فوتبال ساحلی ایران شده است.

حسینی: فکر می کردیم چشم بسته در آسیا قهرمان می شویم و غافل شدیم، اوکتاویو عامل تحول فوتبال ساحلی ایران بوده است

به گزارش خبرنگار ورزشی جعبه مهر، پیمان حسینی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان ضمن بیان این مطلب گفت: متشکرم که در تمرین تیم ملی فوتبال ساحلی پرشور حضور پیدا کردید. امیدوارم که همواره در کنار ما باشید، چون پل ارتباطی بچه های ساحلی و مردم ایران شما هستید و همواره زحمت کشیدید و کار این تیم را پوشش دادید. الان هم لحظات حساسی است برای تیم ما که المپیک دنیای فوتبال ساحلی را در پیش داریم. بازی های ساحلی که برای اولین دوره برگزار می گردد که تورنمنتی بزرگ و خوب برای ما به شمار می رود.

وی در ادامه اضافه نمود: خوشحالیم که امروز آقایان تاج و ساکت و مسئولان فدراسیون در تمرین تیم ما حضور پیدا کردند و باعث دلگرمی بازیکنان شدند. صحبت های خوبی انجام شد که براین اساس قرار شد ماسه زمین مان عوض گردد که اتفاق بزرگی برای فوتبال ساحلی خواهد بود. با توجه به نداشتن اردوی برون مرزی به دلیل مسائل اقتصادی فدراسیون و مسائل ارزی خیلی خوب است که خودمان در تهران ماسه خوب داشته باشیم و تمرینات خوبی را در تهران انجام دهیم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی خاطر نشان کرد: در کنار این احتیاج است که اردوهای برون مرزی داشته باشیم. ظاهراً برگزاری چند بازی هماهنگ شده است که مسلماً به آماده سازی تیم ما خیلی یاری می نماید. در هر صورت همه از فوتبال ساحلی انتظار دارند. تیم ما تا رده دوم رنکنیگ دنیای پیش رفته است و اگر کمی کوشش کنیم، بهترین تیم دنیا خواهیم شد. اگر هم غافل شویم و راضی باشیم از شرایط فعلی، روز به روز پایین تر خواهیم آمد.

حسینی همچنین درباره بازی های اخیر تیم ملی فوتبال ساحلی و نتایجی که همراه با نوسان بوده است، گفت: ببینید ما زمانی که در امارات قهرمان جام بین قاره ای شدیم، در آبان ماه بود و از دل لیگ و اردوی پرتغال به این مسابقات رفته بودیم. متأسفانه بچه ها نمی توانند در زمستان در تهران اردو داشته باشند و مسلماً فاصله ای که بین لیگ و اردوها می افتد، مشکل ساز می گردد. به نظرم دلیل ناکامی در صعود به جام دنیای عدم آماده سازی مناسب بود. در واقع غافل شدیم و همه فکر می کردیم که چشم بسته در آسیا قهرمان خواهیم شد، این در حالی است که ما باید برای هر تورنمنتی برنامه و آماده سازی خوب داشته باشیم. آن مسابقات را ما از دست دادیم، چون به فصل زمستان برخورد کرد و اردوی برون مرزی نداشتیم، لیگ داخلی نداشتیم و اردوی های تهران مان هم کیفیتی را که مدنظرمان بود، نداشت.

حسینی درباره رفتن اوکتاویو و حضور مربیان ایرانی در کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی اعلام نمود: آقای اوکتاویو عامل تحول فوتبال ساحلی ایران بوده است و به نظر من فوتبال ساحلی ایران را دنیای کرد، اما پس از آقای اوکتاویو مربیان داخلی خوبی مثل آقایان هاشم پور و نصرالله زاده در ایران هستند و فوتبال ساحلی مدرن را خوب می دانند. خدا را شکر داریم روی این قضیه کار می کنیم و با تاکتیک های مدرن و به روز و آماده سازی مناسب به امید خدا همین طور شرایط به خوبی پیش برود و بازی های محبت آمیز برون مرزی داشته باشیم که این برای مان می تواند خیلی مهم باشد، نتایج خوبی کسب خواهیم کرد. مسلماً ما با شرایطی که هست و جوان گرایی هایی که شده و فستیوال ها و لیگ جوانان که برگزار می گردد، به نظرم می توانیم همواره یک تیم ملی فوتبال ساحلی قوی در دنیا داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 2867

به "حسینی: فکر می کردیم چشم بسته در آسیا قهرمان می شویم و غافل شدیم، اوکتاویو عامل تحول فوتبال ساحلی ایران بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: فکر می کردیم چشم بسته در آسیا قهرمان می شویم و غافل شدیم، اوکتاویو عامل تحول فوتبال ساحلی ایران بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید