حمله سرپرست پرسپولیس به مدیر پولدارترین تیم لیگ برتر

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره شرایط این تیم در سال 99 گفت: سال خیلی سختی بود، اتفاقات بدی رخ داد، امیدوارم در سال جدید شاهد مسائل خوب و خوش با رعایت پروتکل های بهداشتی برای هموطنان باشیم. برای تمام مردم، از هر لحاظ آرزوی سال خوبی دارم.

حمله سرپرست پرسپولیس به مدیر پولدارترین تیم لیگ برتر

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتراض بازیکنان این تیم به مسائل اقتصادی اضافه نمود: تیم ما از جامعه مستثنی نیست. بیشتر مردم مشکل اقتصادی دارند و این شرایط در پرسپولیس نیز وجود دارد.

پیروانی درباره عدم میزبانی تیم های ایرانی در بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2021 آسیا تأکید کرد: به هر حال تصمیمی است که گرفته شده و باید زودتر از اینها آقایان فکری به حالش می کردند. فکر می کنم در گروه ما حداقل می توانستند میزبانی را به ایران بدهند.

پیروانی ادامه داد: به هر حال در سه سال گذشته دو بار به فینال آسیا صعود نموده ایم و برایمان مهم نیست کجا بازی کنیم.

وی درباره برنامه سفرهای پرسپولیس در سال 99 گفت: واقعاً سال خیلی سختی برای تدبیر در سفرهایمان داشتیم. مجبور بودیم برای اینکه کسی آسیب نبیند از طرفداران بخواهیم جلوی هتل حاضر نشوند. حتی شما خبرنگاران هم دوست داشتید تا گزارش تهیه کنید اما برخلاف میل باطنی مقدور نشد. خیلی کوشش کردیم با کمترین صدمه کار را پیش ببریم.

پیروانی درباره تغییرات متوالی زمان آغاز بازی این تیم با نفت مسجد سلیمان گفت: اتفاقاً پیگیر این موضوع شدم. متوجه شدم برنامه هایی وجود داشته است که صداوسیما خواسته تا زمان بازی تغییر کند. فکر می کنم هیچ برنامه ای به اندازه تماشای بازی پرسپولیس در پنجشنبه آخر سال پر بیننده نباشد. رفتار صداوسیما را نوعی بی احترامی می دانم. جالب اینجاست حق پخش تلویزیونی هم به باشگاه داده نمی گردد. چهار سال است قهرمان می شویم اما یک ریال بابت این موضوع پول نگرفته ایم.

سرپرست پرسپولیس در ادامه انتقادهایش بابت عدم دریافت پاداش از سوی سازمان لیگ یادآور شد: درباره تبلیغات محیطی چهار سال است که می گویم، یک ریال نگرفته ایم. باید درآمد و بدهی هایمان را معین نمایند. من واقعاً تعجب می کنم چرا این اتفاق نمی افتد.

پیروانی اضافه نمود: اگر می خواهند حتی می توانند بازی هایمان را یک روز در میان یا ساعت 9 و 11 صبح بیندازند. به هر حال ما بازی می کنیم اما رفتار آنها را نوعی بی احترامی می دانم.

وی در ادامه با کنایه، افزود: من یک بحث دیگر هم دارم، شرایط کنونی فوتبال ما به خاطر کسانی است که در دوره های پیش در فدراسیون حضور داشتند، البته منظور من رئیس فدراسیون نیست. ایشان مشاورانی داشتند که تصمیم گیرنده های اصلی بودند. آنها سپس پُست های باشگاهی می گیرند که جای تعجب دارد و در پولدارترین تیم ایران مدیر می شوند. حالا آقا بیایند و جوابگو باشند.

سرپرست پرسپولیس گفت: اگر حال و روز فوتبال ما این گونه است، شما مقصرید، شما که قبلاً مشاور و تصمیم گیرنده بودید. الان شرایط طوری است که همه دلواپس شده اند، چرا تیم ملی باید بازی هایش را در جای دیگری برگزار کند؟ باید کوشش می کردید، نه اینکه به اتاق های دربسته بروید.

پیروانی در واکنش به اینکه آیا منظورش از این فرد، محمدرضا ساکت مدیرعامل فعلی باشگاه سپاهان است؟ تاکید نمود: اسم نبرید ولی فدراسیون گذشته و کسانی که تصمیم گیرنده و مشاور بودند، مقصر هستند. حال فوتبال ما چندان خوب نیست. قبلاً باید کوشش می کردند این اتفاقات رخ ندهد.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9466

به "حمله سرپرست پرسپولیس به مدیر پولدارترین تیم لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله سرپرست پرسپولیس به مدیر پولدارترین تیم لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید