خرید آنلاین جمعه سیاه به بیش از 7 میلیارد دلار رسید

به گزارش جعبه مهر، خریداران آمریکایی در بلک فرایدی امسال بیشتر از سال های گذشته به خرید آنلاین رو آورده اند تا سهم ترافیک و خرید در فروشگاه های واقعی (غیر آنلاین) کاهش یابد.

خرید آنلاین جمعه سیاه به بیش از 7 میلیارد دلار رسید

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، به نقل از رویترز، انتشار داده های جدید از یکی از شلوغ ترین روز های خرید آمریکا نشان می دهد که خریداران آمریکایی در بلک فرایدی امسال بیشتر از سال های گذشته به خرید آنلاین رو آورده اند تا سهم ترافیک و خرید در فروشگاه های واقعی (غیر آنلاین) کاهش یابد.

برای اولین بار در چند سال اخیر، ترافیک فروشگاه ها در عصر عید شکرگزاری افزایش یافت که نشان می دهد زمانی که مصرف کنندگان خانه های خود را به قصد خرید ترک می کنند، تغییر کرده است. همچنین این نشانه ای دیگر از این است که باز شدن فروشگاه ها در عصر پنج شنبه، به ترافیک خرید در جمعه سیاه، که معمولا فصل تعطیلات آمریکا را آغاز می کرد، آسیب می زند.

ترافیک خرید در عصر پنج شنبه عید شکرگزاری، 2.3 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت، اما خرید در روز جمعه سیاه 6.2 درصد نسبت به سال گذشته افت کرد.

اما در این میان خرید های آنلاین در روز جمعه سیاه 19.6 درصد نسبت به سال گذشته جهش کرد و به 7.4 میلیارد دلار رسید. در روز عید شکرگزاری هم خرید آنلاین 14.5 درصد نسبت به سال گذشته جهش کرد و به 4.2 میلیارد دلار رسید.

فدراسیون ملی خرده فروشان آمریکا پیش بینی کرده است که میزان فروش فصل تعطیلات خرده فروشان در 2 ماه انتهایی 2019 بین 3.8 تا 4.2 درصد نسبت به سال گذشته رشد کند و در کل به 729.9 تا 730.7 میلیارد دلار برسد. این در حالی است که در 5 سال گذشته میزان فروش این فصل به طور متوسط 3.7 درصد رشد کرده است.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4069

به "خرید آنلاین جمعه سیاه به بیش از 7 میلیارد دلار رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید آنلاین جمعه سیاه به بیش از 7 میلیارد دلار رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید