خلیلیان: شاید تصمیم جدیدی برای مسابقات ورزشی بگیریم، گزارشی از تست های استقلال و فولاد دریافت نکردیم

به گزارش جعبه مهر، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش گفت: شاید در جلسه هفته آینده این ستاد، تصمیم جدیدی برای رقابت های ورزشی بگیریم.

خلیلیان: شاید تصمیم جدیدی برای مسابقات ورزشی بگیریم، گزارشی از تست های استقلال و فولاد دریافت نکردیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهرزاد خلیلیان، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص آزمایشگاه های معتبر برای این نهاد در خصوص تست های کرونا، گفت: لیست آزمایشگاه های مورد تایید را از وزارت بهداشت دریافت کردیم و اسامی را به تمامی فدراسیون ها ارسال کرده ایم. فدراسیون ها برای ادامه و یا محدودیت مسابقات می توانند تصمیم گیری کنند. در مجموع پاسخگویی برای ادامه و یا توقف رقابت ها، با فدراسیون ها است.

خلیلیان ادامه داد: پاسخ تست ها در برخی آزمایشگاه ها 48 و در برخی 72 ساعت است. آز مایشگاه هایی هم داریم که صبح تست می گیرند و عصر پاسخ می دهند. اما باید قبول کنیم که در برخی از استان ها محدودیت هایی داریم.

او درباره اطلاعیه سازمان لیگ که برگزاری رقابت های فوتبال را منوط به اجازه ستاد مقابله با کرونا در ورزش کرده است، گفت: این اطلاعیه را دیدیم. مجوزی که پیش از این از ستاد مقابله با کرونا برای رقابت های ورزشی گرفتیم، در شرایط خاصی بود. اگر سازمان لیگ بتواند به تعهدات خود در موضوع نظارتی عمل کند، می تواند رقابت های لیگ را ادامه بدهد. اما اگر ببینیم که دچار مسائل جدیدی شده ایم، قطعا در جلسه ای که هفته آینده برگزار می شود، تصمیمات جدیدی می گیریم.

خلیلیان درمورد تفاوت آمار اعلام شده مبتلایان به کرونا در 2 باشگاه استقلال و فولاد با واقعیت، گفت: هنوز گزارشی به ما واصل نشده است. به همین دلیل سازمان لیگ خودش تصمیم گیری می کند و بعد از تصمیم سازمان لیگ ما می توانیم رسیدگی کنیم.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش درباره احتمال ایجاد محدودیت های جدید در مسابقات ورزشی اعلام کرد: سعی کردیم ورزش هایی که خطر کمتری دارند را بازگشایی کنیم و همچنان، سلامت، اولویت اول ما است، اما باید بدانیم که معیشت هم اولویت ورزشکاران است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6729

به "خلیلیان: شاید تصمیم جدیدی برای مسابقات ورزشی بگیریم، گزارشی از تست های استقلال و فولاد دریافت نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیلیان: شاید تصمیم جدیدی برای مسابقات ورزشی بگیریم، گزارشی از تست های استقلال و فولاد دریافت نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید