اخبار صنعت

چین در مخمصه قطر و عربستان

آنالیز ها نشان می دهد که قطع روابط دیپلماتیک چند کشور عربی حوزه خلیج فارس بخصوص عربستان با قطر، چین را با یک چالش جدی روبرو نموده است.

25 آبان 1398

منتخب عکس های زیبا در جوایز عکاسی ایتالیا

برندگان جوایز بین المللی عکاسی سیه نا در کشور ایتالیا در بخش های گوناگون معرفی شدند و جایزه اصلی به عکاس فرانسوی رسید.

24 آبان 1398

صنعت کفش ایران بازارهای خوبی در اروپا از جمله ایتالیا پیدا نموده است

خبرنگاران: رئیس اتحادیه سراجان تهران گفت: صنعت کفش ایران رشد خوبی دارد و بازارهای خوبی حتی در اروپا و از جمله ایتالیا پیدا نموده است.

24 آبان 1398

کاهش 14 درصدی آلودگی هوا در محدوده های ترافیکی

با انتها اولین فصل از اجرای طرح کاهش و استخراج و تحلیل داده های مربوط به آلاینده های مربوط به خودرو، شرکت کنترل کیفیت هوای تهران خبر از تأثیر قابل توجه اجرای این طرح بر کیفیت هوای تهران داده و جزئیات مربوط به کاهش 14 درصدی آلودگی هوا در محدوده های مرکزی...

22 آبان 1398

سفر طاهری و مدیران لیگ رجحان به مالزی

خبرنگاران: چند نفر از مدیران لیگ برتر فوتبال ایران برای شرکت در کلاس توجیهی به کشور مالزی سفر می نمایند.

17 آبان 1398

بیومکمل های داخلی در یک قدمی فراوری

پور فخرایی، گفت: مراحل فراوری بیومکمل های غذایی را طی نموده ایم و پس از اخذ مجوز های لازم می توان آن را جایگزین سایر مکمل های غذایی نامناسب کرد.

17 آبان 1398

پیگیری اجرای 3 تفاهم نامه منعقد شده بین استان های هرمزگان و مسندم عمان

مشاور امور ایرانیان خارج از کشور استاندار هرمزگان از پیگیری اجرای 3 تفاهم نامه منعقد شده بین استان های هرمزگان و مسندم عمان خبرداد و گفت: در تلاشیم تا این تفاهم نامه ها با عزم و اراده 2 طرف به خوبی اجرایی شوند.

16 آبان 1398

مومن زاده و اساسه رقبای خود را در گرنداسلم چین شناختند

مهلا مومن زاده و کوثر اساسه رقبای خود را در رقابت های تکواندوی گرنداسلم چین شناختند.

12 آبان 1398

کلاهبرداری 28 میلیون دلاری زن 28 ساله ، 2977 تایلندی قربانی طمع سود 93 درصدی

پلیس تایلند در جستجوی زنی 28 ساله است که با وعده دادن سود 93 درصدی کلاه حدود سه هزار نفر را برداشته و بیش از 28 میلیون دلار به جیب زده است.

11 آبان 1398

مانور مشترک آمریکا و فیلیپین در دریای جنوبی چین

خبرنگاران: نیروهای نظامی آمریکا و فیلیپین در حالی قصد دارند طی ماه جاری مانور مشترک دریایی را در دریای جنوبی چین برگزار نمایند که این اقدام بی شک با مخالفت و خشم مقام های چینی روبرو می گردد.

10 آبان 1398

شاهزاده ویلیام و همسرش با پوششی متفاوت در مسجد تاریخی پاکستان ، تصاویر پاکستان گردی نوه ملکه انگلیس و همسرش با پوشش سنتی

شاهزاده ویلیام نوه ملکه انگلیس و همسرش کیت میدلتون در سفر به پاکستان از مسجد تاریخی پادشاهی در شهر لاهور بازدید کردند. این مسجد با معماری دوره گورکانی جاذبه مهم گردشگری لاهور است.

5 آبان 1398

صادارت نفت ایران به هند 42 درصد کاهش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اکونومیک تایمز، مرکز تحقیق و پیش بینی نفتی توماسون رویترز خاطرنشان کرد، صادرات نفت ایران به هند در ماه گذشته میلادی، اوت، به 335 هزار و 400 بشکه در روز کاهش یافت که کمترین رقم از فوریه سال 2016 میلادی به بعد محسوب می گردد.

1 آبان 1398

سنگ اندازی پتروشیمی ها در تأمین مواد اولیه پلاستیک، چین بزودی بازار ایران را قبضه می نماید

خبرنگاران:رئیس اتحادیه تعاونی های صنعت پلاستیک کشور با بیان اینکه با استمرار مسائل واحدهای تولیدی در آینده نزدیک تمام مصنوعات پلاستیک باید از چین وارد گردد،گفت:پتروشیمی در تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی سنگ اندازی می نماید.

30 مهر 1398

لو دریان: ایران باید کاملا به اصول برجام بازگردد

وزیر خارجه فرانسه با درخواست از ایران برای بازگشت به اصول برجام، ابراز امیدواری کرد که واشنگتن در اقدامی عاقلانه برای هیأت ایرانی جهت حضور در مجمع عمومی سازمان ملل ویزا صادر کند.

30 مهر 1398

لزوم همکاری دستگاهها برای احداث کارخانه بازیافت یاسوج

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : هر جایی حقوق عامه مردم باشد ورود خواهیم کرد و ساخت کارخانه بازیافت که با سلامت و بهداشت مردم سر و کار دارد را نیز جز حقوق عامه مردم می دانیم.

27 مهر 1398

اروپا باید استقلال از آمریکا را تمرین کند

تحولات اخیر که منجر به تصمیم هوشمندانه و حکیمانه جمهوری اسلامی ایران جهت برداشتن گام سوم برای کاهش محدودیت های هسته ای شد، ثابت کرد که اروپا به دلیل عدم اتخاذ یک رویکرد مستقل از آمریکا، قادر نیست به تعهدات برجامی خود عمل نماید.

25 مهر 1398

چرا مسیح و آرش با درآمد 600 میلیونی مالیات نمی دهند؟

روزنامه شهروند - مریم شکرانی: بازیگران و خواننده ها تافته جدا بافته مالیات در ایران هستند. براساس قانون تمام شهروندان ایرانی باید مالیات درآمدشان را بپردازند و در این بین تنها بازیگران، خوانندگان و اقشار فرهنگی از پرداخت مالیات معاف هستند.

23 مهر 1398

شلیک موشک بالستیک به مواضع ائتلاف سعودی در شمال غرب یمن

ارتش یمن در جدیدترین پاسخ خود به حملات ائتلاف متجاوز، مواضع آنها در شمال غرب یمن را با موشک بالستیک هدف گرفت.

23 مهر 1398

موگرینی: تحریم های فراسرزمینی آمریکا، غیرقانونی است

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سرانجام سفر دو روزه به کوبا بار دیگر گفت که این اتحادیه، اعمال فراسرزمینی تحریم های آمریکا علیه کوبا را اقدامی غیرقانونی می داند.

22 مهر 1398

امکان افزایش سرمایه گذاری روسیه در عرصه استخراج نفت ایران

وزیر انرژی روسیه اظهار داشت که در راستای بعضی طرح های مشترک دوجانبه، این کشور امکان افزایش سرمایه گذاری ها در عرصه استخراج نفت در ایران را آنالیز می نماید.

22 مهر 1398
تعداد: (83)