خودم،مدیرعامل، سرپرست و سرمربی تیم هستم، بی صاحب ترین تیم لیگ برتر فوتسال هستیم

به گزارش جعبه مهر، خبرنگاران/هرمزگانتیم فوتسال آذرخش بندرعباس هفته نخست دور برگشت لیگ برتر فوتسال را با تساوی مقابل تیم ارژن شیراز به خاتمه رسید.

خودم،مدیرعامل، سرپرست و سرمربی تیم هستم، بی صاحب ترین تیم لیگ برتر فوتسال هستیم

به گزارش جعبه مهر، در شروع دور برگشت (هفته چهاردهم) لیگ برتر فوتسال عصر گذشته(9آبان) تیم آذرخش در سالن فجر بندرعباس مقابل تیم ارژن شیراز با تساوی 3-3 متوقف شد. گل های تیم آذرخش را پوریا گلشنی، محمد بنی اسدی و مهرداد قنبرزاده به ثمر رساندند. با ثبت این نتیجه تیم آذرخش بندرعباس 13 امتیازی شد و در مکان دوازدهم جدول رده بندی باقی ماند.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در سرانجام مسابقه در جمع جعبه مهر، گفت: غرور زیادی بازیکنان باعث این تساوی شد، اگر 30 درصد از بازی مقابل مس سونگون به نمایش گذاشته بودیم اکنون نتیجه چیز دیگری بود.

عباس روز پیکر اضافه کرد: شرایط ما از لحاظ مدیریتی افتضاح است و با اختلاف زیاد بی صاحب ترین تیم لیگ برتر آذرخش بندرعباس است.

وی گفت: در این 54 روز تعطیلی نیم فصل، حتی مدیریت باشگاه به خود اجازه نداد که یک جلسه در مورد وضعیت این تیم برای ادامه لیگ گرفته گردد تا شرایط بهتری برای نیم فصل دوم داشته باشیم.

روزپیکر اضافه کرد: اگر حمایت استاندار نبود شک نکنید تا کنون تیم آذرخش منحل شده بود چرا که مالک و مدیرعامل باشگاه معین نیست کجا حضور دارند!

وی در سرانجام اظهار داشت: اکنون خودم مالک، مدیرعامل، سرپرست و سرمربی تیم هستم چون برای جذب و حضور بازیکن به بندرعباس باید هزینه بلیط از جیب بدهم و برای خرید توپ و البسه به فروشگاه ورزشی بروم، کجای جهان سرمربی تیم این وظایف را دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3800

به "خودم،مدیرعامل، سرپرست و سرمربی تیم هستم، بی صاحب ترین تیم لیگ برتر فوتسال هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودم،مدیرعامل، سرپرست و سرمربی تیم هستم، بی صاحب ترین تیم لیگ برتر فوتسال هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید