سیروس پور: وقتی خادم برود ماندن ما فایده ای ندارد، تاریخ در مورد او قضاوت خواهد نمود

به گزارش جعبه مهر، مشاور عالی فدراسیون کشتی گفت: ماندن ما بعد از رفتن رسول خادم از فدراسیون معنایی ندارد.

سیروس پور: وقتی خادم برود ماندن ما فایده ای ندارد، تاریخ در مورد او قضاوت خواهد نمود

پرویز سیروس پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی گفت: زمانی که تیم در بوداپست بود پیامی برای رسول خادم فرستادم. می دانستم می خواهد برود. با شرایطی که ایجاد نموده اند طبیعی است که نخواهد بماند. این وسط خیلی ها دروغ گفتند و این اصلا انصاف نبود.

وی ادامه داد: خیلی ها در مورد عملکرد رسول خادم بی انصافی کردند. من هرگز نه دنبال پست و مقام بودم و نه هیچ چیز دیگری، اما وقتی دیدم او چقدر دلسوز کشتی است و چه کارها برای این رشته انجام می دهد آمدم و کار کردم. حالا هم می دانم کشتی از اتفاقاتی که می افتد ضرر می نماید. می توانید منتظر آینده بمانید. تاریخ در مورد رسول خادم و همه این اتفاقات قضاوت خواهد نمود.

رئیس اسبق فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه او هم با رفتن خادم دیگر در فدراسیون نخواهد ماند، گفت: ماندن من بعد از رفتن خادم معنایی ندارد. وقتی او نباشد طبیعتا ما هم نیستیم.

به گزارش خبرنگاران، بعد از ششمی تیم ملی آزاد و یازدهمی تیم ملی فرنگی در مسابقات جهانی 2018 پاریس، رسول خادم امروز با انتشار نامه ای به اعضای مجمع فدراسیون از سمت خود استعفا کرد. او سال گذشته نیز در پی مشکلاتی که وجود داشت، استعفایش را به مجمع اعلام نمود اما بعد از دو جلسه فو ق العاده، مجمع رسول خادم را مجاب به بازگشت کرد. سال گذشته نیز اعضای شورای فنی و همچنین مریم منظمی نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی از سمت های خود استعفا کردند که این بار نیز برخی از اعضا گفته اند بعد از استعفای خادم، آنها نیز در کشتی نخواهند ماند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 565

به "سیروس پور: وقتی خادم برود ماندن ما فایده ای ندارد، تاریخ در مورد او قضاوت خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیروس پور: وقتی خادم برود ماندن ما فایده ای ندارد، تاریخ در مورد او قضاوت خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید