شستا: اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست

به گزارش جعبه مهر، خبرنگاران : روابط عمومی شستا در مورد پیگیری مطالبات از فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه داد و اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون را نادرست خواند.

شستا: اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در مورد پیگیری مطالبات از فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه کرد.

در متن توضیحات روابط عمومی شستا آمده است: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی پاییز 1398 با استناد به مصوبه ستاد مقابله با تدابیر تحریم ها و به منظور یاری به فدراسیون فوتبال و در راستای منافع ملی کشور نسبت به پرداخت دو میلیون یورو به فدراسیون فوتبال به عنوان قرض، اقدام نمود و به منظور بازگشت این مبلغ پرداخت شده، یک فقره چک به مبلغ دو میلیون یورو از حساب ارزی فدراسیون فوتبال نزد بانک ملی به سررسید 31 فروردین 1399 دریافت کرد.

از همان زمان و با توجه به این که شستا وارد بورس شده بود و پیگیری منافع سهام داران هم جزو اولویت های اقدامات مدیریت شستا نهاده شد، راستا مذاکره و تعامل برای دریافت مبلغ، موازی با اقدامات حقوقی پیش رفت و شستا به منظور صیانت از حقوق چند میلیون سهام دار و ذی نفعان، نسبت به طرح دعوا حقوقی در مراجع قضایی اقدام کرد.

پس از طی مراحل دادرسی با حضور وکلای فدراسیون فوتبال، حکم محکومیت فدراسیون به پرداخت مبلغ دو میلیون یورو بانضمام خسارت تاخیر تادیه و خسارات دادرسی صادر و پس از مضی مواعد قانونی قطعیت یافت.

به همین دلیل، متعاقبا اجراییه صادر و پس از طی شدن تشریفات قانون اجرای احکام مدنی، اموال توقیف شده، کارشناسی، مراتب ابلاغ و اعتراض قانونی طی و آگهی مزایده ساختمان فدراسیون فوتبال صادر شد. تمامی اقدامات اجرا شده منطبق بر مُرِّ قانون و به وسیله مراجع قضایی اجرا شده است و مطالب اظهار شده از سوی دفتر حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نمی باشد.

شایان ذکر است هر زمان که مطالبات شستا پرداخت گردد تمامی اقدامات قضایی متوقف خواهد شد.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8787

به "شستا: اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شستا: اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید