شناسنامه مناطق روستایی استان زنجان تدوین گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از استانداری زنجان، فتح الله حقیقی اضافه کرد: در راستای دستیابی به توسعه و مقابله با آسیب های اجتماعی لازم است همه احزاب و گروه های سیاسی استان مشارکتی فعالانه در اداره امور داشته باشند.

شناسنامه مناطق روستایی استان زنجان تدوین گردد

وی با بیان اینکه استان زنجان می تواند در اجرای طرح های اجتماعی محور، یکی از استان های پایلوت کشور باشد، ادامه داد: باید طرح های عملیاتی مشخصی برای کاهش آسیب های اجتماعی در استان زنجان تعریف و اجرا گردد.

حقیقی با اشاره به اینکه باید شناسنامه های روستایی استان بر اساس توانمندی ها و قابلیت های هر منطقه تدوین و عملیاتی گردد، گفت: با توجه به عدم تناسب میزان بالای تولیدات کشاورزی نسبت به سهم اشتغال و ارزش اضافه کرده این بخش، در راستای توسعه اقتصاد و اشتغال بخش های کشاورزی و خدمات در استان زنجان باید سرمایه گذاری های جدی صورت گیرد.

استاندار زنجان گفت: برای توسعه اقتصاد و اشتغال بخش خدمات باید نسبت به احصاء ظرفیت های گردشگری استان و ارائه طرح های عملی برای تبدیل این فرصت ها به ثروت اقدام کرد.

حقیقی اضافه کرد: در سفرهای یکروزه به شهرستان های استان، مهمترین مسائل شهرستان احصاء و تصمیمات لازم اتخاذ می گردد و سپس پیگیری جدی در زمینه تحقق مصوبات صورت می گیرد تا بخشی از مسائل شهرهای استان حل گردد.

وی ادامه داد: باید ارتباط و تعامل میان بانوان فعال در احزاب و گروه های سیاسی استان با بانوان استانداری تقویت و ایده های آنان منتقل گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 3 خرداد 1398 شناسه مطلب: 940

به "شناسنامه مناطق روستایی استان زنجان تدوین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسنامه مناطق روستایی استان زنجان تدوین گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید