ضدعفونی مترو تا عادی شدن شرایط ادامه دارد

به گزارش جعبه مهر، فرایند ضدعفونی کردن تمامی قطار های شبکه مترو تهران براساس پروتکل های استاندارد تا زمان عادی اعلام شدن شرایط توسط ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه خواهد داشت.

ضدعفونی مترو تا عادی شدن شرایط ادامه دارد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بااعلام این خبر، گفت: ضدعفونی کردن قطار ها تا زمانی که وزارت بهداشت اوضاع را عادی اعلام کند ادامه خواهد داشت.

او با بیان اینکه قطار ها حداقل سه بار در روز، نظافت و ضدعفونی می شوند، اضافه نمود: در بعضی خطوط همانند خط 6 که فاصله زمانی رسیدن قطارها، بیشتر است برای هر حرکت قطار، نظافت و ضدعفونی انجام می گردد.

نوبخت در ادامه شرح داد: قطار های مترو با دو روش خشک و تر در سیستم های مکانیزه شستشو مترو، شستشو و ضد عفونی می شوند. نظافت و ضد عفونی تمامی قطار ها در ایستگاه های ابتدایی و انتهایی هرخط نیز به صورت خشک انجام می گردد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه تمامی ایستگاه ها، قطار ها و تجهیزاتی که مسافران با آن در ارتباط هستند از جمله هندریل پله برقی ها، گیت ها، جایگاه ها، پله های ثابت و دستگاه های شارژ بلیت ضدعفونی می شوند، گفت: ضدعفونی ها بر اساس استاندارد ها و دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت در زمینه ضدعفونی کردن اتاق ها و واگن ها و دیگر وسایل موجود در قطار ها انجام می گردد.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6178

به "ضدعفونی مترو تا عادی شدن شرایط ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدعفونی مترو تا عادی شدن شرایط ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید