علت انجام پروازهای هواپیمایی چایناساترن به ایران

به گزارش جعبه مهر، سخنگوی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان داشت پروازهای هواپیمایی چینی چایناساترن فقط برای بازگشت اتباع چینی به کشورشان انجام می گردد.

علت انجام پروازهای هواپیمایی چایناساترن به ایران

به گزارش خبرنگاران، علی کاشانی حیدری گفت: متاسفانه در شرایطی که کشور برای مبارزه با بیماری کویید 19 به هم افزایی و همدلی احتیاج دارد، شاهد آن هستیم که بعضی رسانه های زرد برای جذب مخاطب شایعاتی برای برهم زدن آرامش جامعه بیان می نمایند.

وی ادامه داد: یکی از شایعات این روزهای فضای مجازی ادامه پروازهای مسافری از چین به ایران و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی چینی چایناساترن است که باز نشر آن در فضای مجازی را شاهد هستیم.

کاشانی حیدری گفت : تمامی پروازهای هواپیمایی چینی چایناساترن از تمامی مبادی این کشور به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بدون مسافر و بار ورودی انجام می گردد و حتی کادر پرواز آن نیز هواپیما را ترک نمی نمایند و در تهران توقف ندارند.

مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و اموربین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان داشت: پروازهای هواپیمایی چایناساترن تنها برای بازگشت اتباع چینی به کشورشان انجام می گردد و اتباع هیچ کشوری به جز چین امکان سوار شدن به هواپیمای این شرکت را در تهران ندارند.

به گزارش پایگاه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) (IKACNews) ؛ وی اضافه نمود: تمهیدات لازم در ستاد مقابله با کرونا شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای مقابله با این بیماری اندیشیده شده که از جمله آن ها می توان به استقرار پایگاه بهداشت مرزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سالن های ورودی و خروجی ترمینال و ضدعفونی مستمر ساختمان ها، ترمینال، تاکسی ها و سرویس های ایاب و ذهاب کارکنان اشاره نمود.

اتتهای پیغام

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 5151

به "علت انجام پروازهای هواپیمایی چایناساترن به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت انجام پروازهای هواپیمایی چایناساترن به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید