طعنه عضو مجلس اردن: ایوانکا ترامپ قبل از ما قانون کار اردن را اصلاح کرد

به گزارش جعبه مهر، یکی از اعضای مجلس اردن در توییتی با اشاره به اظهارات اخیر دختر رئیس جمهور آمریکا، از دخالت او در امور کشورش انتقاد کرد.

طعنه عضو مجلس اردن: ایوانکا ترامپ قبل از ما قانون کار اردن را اصلاح کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، خانم دیما طهبوب عضو مجلس اردن، روز دوشنبه، در توییتی با اشاره به اظهارات اخیر ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا، با لحنی کنایه آمیز گفت که ایوانکا ترامپ، پیش از ما قانون کار را اصلاح نموده است.

عضو مجلس اردن در این توییتش نوشت: ایوانکا ترامپ تصمیم گرفته است پیش از کمیسیون کار و شورای نمایندگان، قانون کار را اصلاح کند. [ایوانکا] گفت که محدودیت کار شبانه برای زنان را لغو کردیم این در حالی است که این قانون همچنان در کمیسیون در حال آنالیز است و تا [بدین لحظه] برای به رای گذاشته شدن به مجلس ارائه نشده است.

دیما طهبوب در ادامه با تمسخر ایوانکا ترامپ نوشت بگذارید با او ارتباط برقرار کنیم تا او ما را در جریان دیگر قانون ها نیز قرار دهد.

این اظهارات پس از آن مطرح شده که ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا، طی اظهاراتی در نشست جهانی زنان که در شهر دبی برگزار گردید، کوشش پنج کشور عربی در راستای اصلاح قوانین مربوط به زنان را ستود.

کشورهایی که ایوانکا ترامپ از آنها نام برد عبارتند از عربستان سعودی، بحرین، اردن، مغرب و تونس.

م

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4774

به "طعنه عضو مجلس اردن: ایوانکا ترامپ قبل از ما قانون کار اردن را اصلاح کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه عضو مجلس اردن: ایوانکا ترامپ قبل از ما قانون کار اردن را اصلاح کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید