فرمول یک ویژه تحویل سال روی آنتن می رود

به گزارش جعبه مهر، سیدعلی ضیا گفت فرایند انتخاب چهره مردمی سال 98 برای حفظ سلامت مردم به اوایل سال آینده موکول شده اما ویژه برنامه تحویل سال فرمول یک از 24 اسفند روی آنتن می رود.

فرمول یک ویژه تحویل سال روی آنتن می رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی برنامه، ضیا تهیه نماینده و مجری فرمول یک درباره شرایط طرح انتخاب چهره مردمی پس از شیوع کرونا در کشور گفت: شورای سیاست گذاری چهره مردمی سال و مدیر شبکه یک به جهت شیوع کرونا و مشکلاتی که در کشور پیش آمده تصمیم گرفتند معرفی قهرمانان و چهره های مردمی را به سال آینده موکول نمایند. تاریخ این موضوع به زودی اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: از آنجایی که بسیاری از این چهره ها باید از شهرستان های مختلف به تهران می آمدند یا ما به شهرستان ها می رفتیم تا مستند زندگی این عزیزان ساخته گردد، حساسیت های موجود چنین اجازه ای به ما نمی داد. این روزها تاکید وزارت بهداشت بر سفر نکردن است و ما هم تابع این رویکرد هستیم.

این مجری تلویزیون ادامه داد: به هر حال برای حفظ سلامت مردم چهره مردمی سال 98 را ابتدای سال 99 برگزار خواهیم کرد. اینگونه مردم می توانند راحت تر با قهرمانان ارتباط بگیرند. اما اگر این تاخیر رخ نمی داد به دلیل مشکلاتی که بابت کرونا وجود دارد پوشش خبری چهره مردمی ممکن بود حداکثری برگزار نگردد و از آنجا که می خواستیم از همه ظرفیت ها برای مردم استفاده کنیم به این تاخیر رضایت دادیم.

ضیا در سرانجام گفت: از 24 اسفند تا یک فروردین ویژه برنامه فرمول یک برای تحویل سال را با رویکرد امیدبخشی و شادی برای مردم ایران خواهیم داشت. ان شاءالله در سال آینده نیز پرتوان در کنار مردم قرار بگیریم تا چهره مردمی سال را معرفی کنیم.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 5119

به "فرمول یک ویژه تحویل سال روی آنتن می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمول یک ویژه تحویل سال روی آنتن می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید