قلعه نویی از پشت اینستاگرام بیرون آمد، تعارض آقای مربی!

به گزارش جعبه مهر، امیر قلعه نویی با اظهاراتی سخیف و بی ادبانه در نشست خبری، فصل جدیدی از ادبیات مربیگری را در فوتبال ایران باز کرد.

قلعه نویی از پشت اینستاگرام بیرون آمد، تعارض آقای مربی!

به گزارش جعبه مهر، امیر قلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتر و یکی از با تجربه ترین ها، بعد از بازی با سایپا در نشست خبری کلمات توهین آمیز و نامناسبی را به زبان آورد که در فوتبال ایران کم سابقه است. استفاده از جملات چال میدانی تاکنون در نشست های رسمی خبری فوتبالی کم سابقه بوده است. این جملات به حدی سخیف، بی ادبانه و توهین آمیز بود که رسانه ها نیز در پوشش آن معذوریت هایی داشتند.

این جملات در حالی مطرح شده که سپاهان بعد از هفته ها پیروزی، نتوانست در خانه سایپا را شکست دهد و بعد از حملات متعددی که روی دروازه این تیم داشت، به گل نرسید اما توانست رکورد گل نخوردن را در فوتبال ایران جابجا کند. با این حال قلعه نویی که - به رسم عادت قدیمی اش وقتی می برد، فوتبال پاک است و داوران هم جایز الخطا - این بار بعد از ناکامی تیمش، زمین و زمان را به هم دوخت تا ثابت کند یک گروه مافیایی علیه او به راه افتاده تا او را به زمین بزند.

او تاکنون بارها از وجود دست های پشت پرده و مافیایی که برای زمین زدن او کوشش می نمایند، صحبت نموده اما هیچ گاه حاضر نشده سند یا مدرکی دال بر صحت گفته هایش منتشر کند و یک بار برای همواره عاملان فوتبال ناپاک را معرفی کند.

از سوی دیگر، قلعه نویی تا حدودی خودش باعث شده این قبیل مسائل و اعتراضات به او در فوتبال ایران رواج یابد. به عنوان مثال وقتی در یک استادیوم به او اعتراض شد و با عنوان مافیا او را صدا زدند، به جای بی توجهی، رو به طرفداران کرد و بارها با کوبیدن دستش به سینه، به شعارها دامن زد و باعث شد فحاشی طرفداران افزایش یابد.

قلعه نویی آن زمان درباره علت این اقدامش گفته بود که اجازه دهید طرفداران علیه من فحاشی نمایند اما روی سکوها به کسی آسیب نرسد تا یک قدم دیگر برای بهبود وجهه خود در فوتبال بردارد. او به طور کلی از ابتدای دهه 90 و در چند فصل اخیر کوشش نموده با بیان دیدگاه های خود درباره مسائل اجتماعی، وجهه جدید و مردمی از خود نشان دهد و صورت پرخاشگرانه و نه چندان مردمی خود را به فراموشی بسپارد.

مطالب فلسفی قلعه نویی در اینستاگرام و اظهارات حکیمانه او در نشست خبری که به لطف مشاوران و گردانندگان صفحه مجازی او توانسته تا حدودی سابقه این سرمربی را بهتر کند تا وقتی ادامه داشت که تیم او پیروز میدان می شد و حالا بعد از یک مساوی، او به گذشته اش بازگشته است.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که در هفته های گذشته لیگ برتر در کسری از ثانیه برای اعمال گوناگون حکم موقت داده است، هنوز بعد از سخنان سخیف قلعه نویی - که قابل نوشتن هم نیست - سکوت نموده است.

باید دید برخورد کمیته انضباطی با امیر قلعه نویی که سال هاست به زمین و زمان، بدون سند و مدرک اتهام می زند، چگونه برخورد خواهد نمود و چه رأیی درباره صحبت های بی ادبانه او صادر خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3749

به "قلعه نویی از پشت اینستاگرام بیرون آمد، تعارض آقای مربی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی از پشت اینستاگرام بیرون آمد، تعارض آقای مربی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید