قلعه نویی: سپاهان باید در هر شرایطی کاندید قهرمانی باشد

به گزارش جعبه مهر، سرمربی سپاهان می گوید تیمش در دیدار برابر فولاد بازی خوبی به نمایش گذاشت.

قلعه نویی: سپاهان باید در هر شرایطی کاندید قهرمانی باشد

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته سوم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: من اهواز را خانه خودم می دانم زیرا آغاز مربی گری ام از اینجا بوده است. من با استقلال اهواز کارم را آغاز کردم و امیدوارم این تیم به لیگ برتر برگردد چون جای این تیم ریشه دار در لیگ برتر خالی است. من خاطرات خوبی از استقلال اهواز دارم و با اینکه پول نبود اما با عشق و علاقه کار می کردیم. بعدها برادران شفیع زاده آمدند که آن ها را هم از باشگاه دور کردند اما شادم که به اهواز آمدم و دوستانم را می بینم.

او اضافه نمود: ما شادیم که در دیدار برابر فولاد گلی دریافت نکردیم و خیلی شاد تر هستیم زیرا به غیر از یک ضربه کاشته، فولادی ها نزدیک دروازه ما نیامدند. حتی یک بار توپ به بازیکن ما خورد اما بازهم به دروازه ما نزدیک نشدند من از تیمم راضی هستم فولاد هم تیم بسیار خوبی است و دوبار هم در لیگ برتر ایران قهرمان شده است. لیاقت ما در بازی امروز برد بود. از تیم داوری هم تشکر می کنم البته به ما گفتند درباره مسائل داوری صحبت نکنیم اما به غیر از یک صحنه امروز تیم داوری خوب کار کرد. گفتند اگر درباره داوری صحبت کنید سریع دستور موقت می دهند و با محرومیت روبرو می شوید.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا از بازیکنانی که جذب نموده رضایت دارد گفت : تا قبل از این بازی هجومی ترین تیم ما بودیم سایت متریکا این آمار را داده بود. از تیمم راضی هستم چون بازیکنانی که به ما اضافه شدند به ما یاری می نمایند. امید نورافکن با توجه به اینکه در سفر بود و در دو بازی حضور داشت، امروز از او استفاده نکردیم اما در مجموع بازیکنانی که به ما اضافه شدند، بسیار خوب هستند. یکی از بدشانسی های ما این است که در سرما باید به تبریز برویم و در گرما به اهواز آمدیم. از این نظر قرعه بدی به ما خورده است اما در مجموع من از تیم راضی هستم. ما یک بازیکن خوب داریم که اسم آن سپاهان است. من از بازیکنانم تشکر می کنم.

سرمربی سپاهان در پاسخ به سوالی درباره فولاد خوزستان گفت: اجازه بدهید درباره فولاد صحبت نکنم. به هر حال آقای نکونام می آیند و درباره تیم شان صحبت می کنم. من درباره تیم خودم صحبت می کنم. ما در نیمه دوم فوتبال بسیار خوبی بازی کردیم. باید در بازی ها حرکت رو به جلو داشته باشیم. امروز وینگرهای ما می توانستند یک در مقابل یک را بردارند اما این کار انجام نشد. با اینکه می گویم تیم ما خوب بازی کرد اما هنوز به ایده آل های خود نرسیده ایم. در مقابل تیم هایی که در خانه خودشان بسته بازی می نمایند و می خواهند اول گلی دریافت ننمایند، بازی کردن سخت است. شاید اگر مقابل تیمی که افکار هجومی داشته باشد بازی کنیم کار ساده تر است. امروز بیکارترین بازیکن ما پیغام نیازمند بود مخصوصا در نیمه دوم اگر در دروازه نبود هیچ اتفاقی رخ نمی داد.

قلعه نویی توضیح داد: نکونام مربی جوانی است که به زمان نیاز دارد تا بتواند افکار تاکتیکی خودش را پیاده کند. در بازی مقابل فولاد نزدیک به 500 پاس دادیم. اگر وینگرهای ما ارسال را خوب انجام می دادند به گل می رسیدم.

او درباره شانس قهرمانی سپاهان اظهار کرد: هیچ کس نمی تواند بگوید تیمم را قهرمان می کنم اما سپاهان باید در هر شرایطی کاندید قهرمانی باشد. هر تیمی که مقابل ما بازی می نماید دروازه بانش باید در تیم منتخب هفته قرار بگیرد.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3056

به "قلعه نویی: سپاهان باید در هر شرایطی کاندید قهرمانی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: سپاهان باید در هر شرایطی کاندید قهرمانی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید