لمپارد: مجبور نیستم با ورود یک بازیکن، شرایط را به بقیه شرح بدهم، ورنر به بهتر شدن ما یاری می نماید

به گزارش جعبه مهر، فرانک لمپارد بی صبرانه منتظر بازی تیمش مقابل استون ویلا است.

لمپارد: مجبور نیستم با ورود یک بازیکن، شرایط را به بقیه شرح بدهم، ورنر به بهتر شدن ما یاری می نماید

به گزارش خبرنگاران، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل استون ویلا در هفته جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس، بازیکنان تیم لندنی را آماده بازی دانست.

او در این باره گفت: مخاطرات زیادی وجود دارد. بازیکنان مدت زیادی بازی ننموده اند و باید تا جایی که می گردد آن ها را از این موضع آگاه کنیم. تمرکز باید فقط بر روی عملکردمان باشد.ورنر استعداد زیادی دارد. تعیین بود به دنبال بهتر شدن بودیم و ورنر به ما در این هدف یاری خواهد نمود. از داشتن او هیجان زده ام. صحبت خیلی خوبی با او داشتم. به نظر پروژه ما برایش هیجان انگیز است. از این که به چلسی می پیوندد، خوشحالیم.

او در باره قرار دریافت مقابل جان تری اضافه نمود: دیدن او همواره خوب است. احترام زیادی برایش قائل هستم. دوست یکدیگر هستیم اما هر 2 جاه طلبی های خود را برای بازی داریم. کارهای زیادی برای انجام دادن داریم تا در جمع 4 تیم برتر قرار بگیریم. همواره رقابت زیادی در لیگ برتر وجود دارد.

لمپارد اضافه نمود: خیلی خوب تمرین کردیم اما تمرین مانند بازی در لیگ برتر نیست. باید از تمامی نفرات تیم استفاده کنیم چون شرایط مانند یک تورنمنت فوتبالی می ماند. باید کنترل همه چیز را در دست بگیریم و این امکان را داریم تا از تعویض های بیش تری استفاده کنیم. باید تمام کوشش خود را در بازی نموده و در آغاز، خوب کار کنیم. دوست دارم با همان نفراتی که فصل را آغاز کردیم، به خاتمه نیز برسانیم.

لمپارد بازی برگشت مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا را حساس دانست و اضافه نمود: به دنبال این هستیم تا ببینیم چه تغییراتی در برنامه ایجاد می گردد. در آلمان بازی سختی در پیش خواهد بود؛ با این حال نخست باید به آینده در لیگ برتر فکر کنیم. توموری با یک مصدومیت عضلانی روبه رو شده که او را با غیبتی 10 روزه از میادین روبه رو می نماید. اودوی هم مصدومیتی جزئی دارد و برای بازی مقابل استون ویلا آماده نیست. به نظر می آید لوفتوس چیک آماده است. در بخشی از بازی های محبت آمیز حضور پیدا کرد و به سختی در حال کار کردن است. به اندازه کافی برای او بازی محبت آمیز نداشتیم. پس باید شرایطش را تحت مدیریت خودمان داشته باشیم.

لمپارد توضیح داد: در گذشته بازیکن های زیادی را به علت مصدومیت از دست دادیم. لوفتوس چیک و کانته در آن موقع نمی توانستند برای ما بازی نمایند. به همه نفرات خود احتیاج داریم. 5 تعویض گزینه خوبی است و باید نفرات بیش تری بر روی نیمکت داشته باشیم. مجبور نیستم با ورود یک بازیکن، شرایط را به بقیه شرح بدهم. در دوران آبراموویچ شرایط همواره به این گونه بوده اما تامی در این فصل خیلی خوب بوده و حالا با وجود ورنر، گزینه های زیادی خواهیم داشت. از این بابت خوشحالیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6479

به "لمپارد: مجبور نیستم با ورود یک بازیکن، شرایط را به بقیه شرح بدهم، ورنر به بهتر شدن ما یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمپارد: مجبور نیستم با ورود یک بازیکن، شرایط را به بقیه شرح بدهم، ورنر به بهتر شدن ما یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید