محصول جدید مایکروسافت، مخصوصِ دورکاری

به گزارش جعبه مهر، ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ گفت: تجربه کارمند باید همیشه در اولویت قرار گیرد. به خصوص وقتی کارمندان به صورت دورکاری فعالیت می نمایند و می خواهند با کار و شرکتشان در تعامل بمانند.

محصول جدید مایکروسافت، مخصوصِ دورکاری

مایکروسافت با هدف بهبود تجربه دورکاری کارمندان شرکت ها، گروهی از خدماتش به نام ویوا را معرفی نموده که به وسیله سرویس Teams قابل دسترس خواهند بود.

مایکروسافت اظهار داشت مایکروسافت ویوا به عنوان یک اپلیکیشن در برنامه های چت و کنفرانس Teams عمل می نماید. نخستین ماژول ویوا با نام تاپیکس که از روز پنج شنبه عرضه شده است، با استفاده از هوش مصنوعی به کارمندان یک شرکت یاری می نماید اطلاعات درون سازمانی را پیدا نمایند و قابلیت های بیشتری پس از آن در راه خواهد بود.

معرفی این نرم افزار تحت برند ویوا به تحکیم محصول آفیس مایکروسافت و متمایز ماندن از رقیبانی نظیر Slack یاری خواهد نمود.

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ گفت: تجربه کارمند باید همیشه در اولویت قرار گیرد. به خصوص وقتی کارمندان به صورت دورکاری فعالیت می نمایند و می خواهند با کار و شرکتشان در تعامل بمانند.

ویوا، دسترسی به مطالب آموزشی آنلاین، دایره المعارف اطلاعاتی که به صورت اتوماتیک از فایل های شرکت فراوری می شوند، فیدی از آپدیت های سازمان یافته و پیشنهاد های بهره وری را برای کارمندان شرکت فراهم می نماید. همچنین مدیران قادر خواهند شد با ابزار هایی که در دسترشان قرار می گیرد، الگوی کار تیمشان را رصد نمایند. برخی از این قابلیت ها پیش از این تحت نام متفاوتی وجود داشته اند.

منبع: فرادید
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9125

به "محصول جدید مایکروسافت، مخصوصِ دورکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصول جدید مایکروسافت، مخصوصِ دورکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید