مراجعات حضوری اجباری مردم را به زودی به صفر می رسانیم

به گزارش جعبه مهر، وزیر راه و شهرسازی گفت: در تلاش هستیم تا به زودی میزان مراجعات حضوری اجباری مردم برای دریافت برخی خدمات به وزارت راه و شهرسازی را با ارائه خدمات الکترونیک به صفر برسانیم.

مراجعات حضوری اجباری مردم را به زودی به صفر می رسانیم

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خبرنگاران از وزارت راه و شهرسازی، نهمین نشست شورای هماهنگی حمل ونقل و لجستیک وزارت راه و شهرسازی عصر امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار گشت.

در این نشست که با حضور معاونان ستادی وزارت راه و شهرسازی برگزار گشت، مدیران تمام دستگاه های زیرمجموعه به صورت ویدئو کنفرانسی در این نشست شرکت داشتند.

در ابتدای این جلسه شهرام آدم نژاد، معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی گزارشی از آخرین اخبار کمیته حمل ونقل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارائه داد که در این گزارش بر رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی در تمامی حوزه های حمل ونقل تأکید شد.

همچنین در این نشست گزارشی از آخرین شرایط حمل ونقل منطقه ای توسط دفتر توسعه بین الملل ارائه شد.

در بخش دیگری از این جلسه محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تحلیلی از آثار اقتصادی و خسارات ناشی از شوک های محیط پیرامونی بر حمل ونقل دریایی کشور به سمع و نظر حاضران این نشست رساند.

حمل ونقل سبز دیگر موضوعی بود که توسط دفتر ارزیابی های اقتصادی و مدیریت بهره وری حمل ونقل گزارشی از آن ارائه و در این نشست موردبحث و بررسی قرار گرفت.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این نشست با تأکید بر اینکه رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط وزارت راه و شهرسازی یک تکلیف به شمار می آید، اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی در این زمینه وظیفه نظارتی داشته و طبق قانون و مقررات برای متخلفان مجازات در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: رعایت و اجرای تمامی شیوه نامه های بهداشتی در همه حوزه های حمل ونقل یک الزام است و در این خصوص تمامی ارگان ها و سازمان های زیرمجموعه وظیفه دارند با متخلفان بنا به مجازات های در نظر گرفته شده برخورد کنند. به همین خاطر و در این خصوص قطعاً با هر شرکت و مجموعه متخلفی بدون تعارف و در صورت محرز شدن تخلف برخورد و موارد تخلف کاملاً شفاف رسانه ای خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که کرونا یک فرصت برای توسعه زیرساخت های دولت الکترونیک به شمار می آید، شرح داد: خوشبختانه در این زمینه وزارت راه و شهرسازی یکی از پیشروترین وزارتخانه ها در کشور به شمار می آید. در این خصوص در تلاش هستیم تا به زودی میزان مراجعات حضوری اجباری مردم برای دریافت برخی خدمات به وزارت راه و شهرسازی را با ارائه خدمات الکترونیک به صفر برسانیم.

4129/

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7362

به "مراجعات حضوری اجباری مردم را به زودی به صفر می رسانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراجعات حضوری اجباری مردم را به زودی به صفر می رسانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید